Skip to content

Związek dwóch osób – naprawdę niezwykła sprawa

Związek dwóch ludzi to naprawdę wyzwanie. No tak, powiedzmy to otwarcie. Pojawiamy się na świecie zupełnie sami, i poza okresem niemowlęcym, gdzie śpimy blisko rodziców, kolejne lata śpimy sami, budzimy się sami i sami sobie radzimy z kłopotami. Wiadomo, że są rodzice, którzy pomagają, jest rodzeństwo i koledzy, jednakowoż z żadnych z nich nie wchodzimy w taki silny związek, jak z naszym partnerem. To naprawdę niezwykła sprawa, zwłaszcza, że nie jesteśmy ze sobą tylko dla potomstwa, ale dla wielu innych spraw.

modelka w bieliźnie

Autor: Alejandro Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie zaczyna się od fascynacji i seksu. Tak zwana romantyczna miłość (albo jak kto woli 'od pierwszego wejrzenia’) zjawia się w naszym życiu nagle i niezwykle nas zachęca, żeby w tym uczestniczyć. Pragniemy więcej i więcej, fascynacja wypełnia nasze ciało, nasze zaczyna bić mocniej, chcemy tej drugiej osoby więcej i więcej. Później jednakże przychodzi chwila próby, po paru miesiącach bowiem kończy się ta 'filmowa’ miłość, pojawia się prawdziwe życie. To jest ta chwila, gdy miłość romantyczną zastępuje prawdziwy związek, jakby to powiedzieć, z krwi i kości. Niektóre pary zamieszkują razem, i albo im to odpowiada, albo całkowicie się zawodzą na swoim partnerze.

Wiele kłopotów może nagle się pojawić na drodze. Naturalnych, jak nasze usposobienie, które już takie zwyczajnie są, jakie są i trudno je zmienić. Przez pierwsze miesiące nie zauważaliśmy swoich wad, a nagle pojawiają się ze zdwojoną siłą – jest wszystko, co nas irytuje w tej drugiej osobie. Być może, są to wady, które sami mamy, ponieważ według jednej z teorii wiążemy się z człowiekiem o psychologicznej energii podobnej do naszej… Są to jednakże sprawy zwyczajne, dlatego, że jeśli kochamy naszego partnera to musimy go zaakceptować takim jakim jest. Wychodzą też pozostałe problemy, powiedzmy natury estetycznej. Dopiero teraz dostrzegamy, jakim jest on brudasem, lub ona brudaską.

Wydaje się, że większy problem w tej sprawach mają faceci. Wcześniejsze spotkania ze swoją kobietą to na mieście, nie widzieli się wcześniej w domu, nie siebie w ramach przygotowań do takich randek. Zakupił jej na przykład piękna bieliznę na prezent, którą następnie mu zaprezentowała. A bielizna w upominku to naprawdę fajny pomysł.

Jeśli opisywana problematyka jest warta Twojej uwagi, kliknij bez wahania tu – świetna strona (https://twoje-fototapety.pl/fototapety/10062-kosmos.html) z pewnością też Cię bardzo zaciekawi.

Cudownie! A teraz, wstajemy razem, słyszymy siebie w różnorodnych prywatnych okolicznościach dnia codziennego, coś nam się wymsknie mało kulturalnego, mamy swoje estetyczne nawyki, jak mlaskanie, które zaczynają wkurzać. Pamiętajcie, nie panikujcie. To, że łączymy się w pary jest niesamowite, ale nikt nie powiedział, że będzie w takim związku łatwo. Najlepiej podejść do tego na luzie, bez wyrzutów i nadmiernych oczekiwań. Najlepiej poznać naszego partnera lepiej zanim razem zamieszkamy.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*