Skip to content

Zastosowanie żurawi na budowie

Dobrze pamiętamy pejzaż naszego kraju przed rozgrywkami Mistrzostw Europy w piłce nożnej w zeszłym roku. Polska stała się jednym ogromnym placem budowy. Postawiliśmy nowe, imponujące stadiony w miejscowościach, które miały gościć najpopularniejszych piłkarzy starego lądu. Budowaliśmy nowe odcinki dróg, jak również odnawialiśmy pomieszczenia użytku publicznego, takie jak dworce. Poza tym, powstało dużo nowych pensjonatów i obiektów gastronomicznych, gotowych na przyjęcie miłośników piłki nożnej z całego świata.

firma dźwigmarfirma dźwigmarest nieoceniony sprzęt przy budowie dużych obiektów. Żurawie wieżowe są zaliczane do najpotężniejszych urządzeń budowlanych. Wysokość podnoszenia żurawi może osiągnąć nawet 100 metrów. Żurawie budowlane można podzielić na dużo rodzajów. Wyróżniamy pośród nich stacjonarne lub przejezdne, z podwoziem szynowym lub gąsienicowym. Maszt żurawia budowlanego to zazwyczaj pionowa wieża o budowie kratownicowej – więcej. Żurawie budowlane posiadają parę napędów, zazwyczaj elektrycznych, a każdy z nich jest odpowiedzialny za jedną czynność.Tego typu maszyny budowlane nie należą do najtańszych. Stąd też sprzedaż żurawi do bardzo dochodowy interes. Przedstawiciele renomowanych światowych producentów nie mogą narzekać na brak zleceń. Przecież bez tego typu specjalistycznej maszyny, jakakolwiek poważna budowa nie ruszy z miejsca.

Żurawie na budowie

Autor: Canuckistan
Źródło: http://www.flickr.com

Dla młodych firm budowlanych doskonałym rozwiązaniem jest wynajem żurawi. W naszej ojczyźnie z powodzeniem działa wiele firm, które prowadzą wynajem żurawi budowlanych. Dzięki współpracy z renomowanymi światowymi producentami, cieszą się one niezmienną popularnością wśród kontrahentów. Oprócz wynajmu, takie przedsiębiorstwa oferują także serwis gwarancyjny sprzedanych i dzierżawionych maszyn, jak również sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Wspaniale sprawdza się również na naszym rynku budowlanym sprzedaż maszyn używanych. Jest to bez wątpienia doskonały pomysł na zaoszczędzenie sporych pieniędzy, które można zainwestować w innym obszarze.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*