Skip to content

Zobacz najkorzystniejsze oferty kont bankowych

Dzisiaj w zasadzie każdy, kto pracuje i dostaje wynagrodzenie, powinien posiadać konto bankowe. Oczywiście są wyjątki i niektórzy konta w banku nie chcą mieć, lecz jest to coraz mniej liczna grupa ludzi.

oszczędzanie pieniędzy
Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi posiada więcej niż jedno konto, na przykład jeśli się ma kredyt dość często jest konieczność prowadzenia rachunku, z którego ściąga się comiesięczne raty, wiele osób również nie chce się być uzależnionym jedynie od tylko jednego banku. Ponieważ w Polsce działa co najmniej setka banków i każdy z nich chciałby mieć jak największą ilość klientów, to konkurencja w kontach bankowych jest bardzo duża.

Mogłoby się wydawać, że zyskuje na tym klient, bo banki oferować będą produkty najwyższej jakości, a zmniejszać opłaty za prowadzenie rachunków. Jednak często tak nie jest, zwłaszcza największe banki chętnie wykorzystują swą rozpoznawalność i przywiązanie klienteli i proponują produkty nie zawsze konkurencyjne. Co rzecz jasna nie przeszkadza im zupełnie im nadal utrzymywać się w rankingach dużych banków w naszym kraju.

Jeśli do tej pory ktoś konta nie posiadał, lub jest niezbyt zadowolony z usług dotychczasowego banku, to przed podpisaniem umowy powinien dobrze sprawdzić, co właśnie będzie proponowane dla klientów takich jak on. Bardzo pomóc w tym może najlepsze konta bankowe 2014, w którym są porównywane produkty wszystkich dużych banków, które funkcjonują na naszym rynku.

Jeżeli fascynuje Cię omawiany wątek, to przejdź do tekstu (http://lexperts.pl/) i zgłąb pokrewne informacje odnośnie tego zagadnienia. Wciągną Cię zupełnie.

Warto się przyjrzeć tego typu rankingowi, ponieważ opracowany on jest przez specjalistów z dużym doświadczeniem, a poza tym szczegółowo pokazuje poszczególne parametry kont, które mogą być bardzo przydatne w czasie późniejszego użytkowania.

Najważniejszą rzeczą na jaką należy zwracać uwagę, powinna być cena za korzystanie z konta i usługi, jakie będą w zestawie wraz z tą opłatą. Ważne także będzie, jak dużo trzeba będzie zapłacić za większość popularnych operacji, takich jak stałe zlecenia, przelewy albo wpłacanie pieniędzy. Jeśli ktoś często będzie planował odwiedzanie oddziału, to musi zwrócić uwagę na to, żeby był położony blisko miejsca zamieszkania, przyda się również dobrze działający moduł elektronicznej bankowości.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*