Skip to content

Profesja przyszłości

Jeśli regularnie studiujesz prasę codzienną, z pewnością słyszałeś, że od wielu lat bardzo perspektywicznym zawodem jest informatyk. Dla zawodowca od pisania programów zawsze będzie dobrze płatna praca. Programista może pracować generalnie wszędzie, gdyż współcześnie pecety są wszędzie.

Autor: BenQ

Piszesz w tym roku maturę? Wyróżniasz się talentami z tzw dziedziny nauk informatycznych? Powinieneś zastanowić się nad studiami informatycznymi. Najkorzystniej naturalnie udać się na publiczny uniwersytet, który zapewnia dobry poziom nauki. W czasie uczęszczania warto pójść na praktyki IT. Zaliczenie stażu świetnie wygląda życiorysie, lecz to nie jest najistotniejsze. Najważniejsze, że dzięki stażowi rozwiniesz swoje umiejętności i w twoim życiu zawodowym będziesz miał łatwiej. Pamiętaj, że samo dobre wykształcenie nie zapewni ci sukcesu. Rekruterzy zazwyczaj zwracają największą atencję na talenty człowieka.

biurko
Autor: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

A teraz parę słów dla licealistów. Zwykle informatyka w liceum jest przedmiotem nudnym i nie uczy niczego praktycznego, dlatego trzeba na własną rękę rozwijać swoje zdolności. Dobrze jest zacząć od osobistego złożenia peceta, obejrzenia jego wnętrzności i oprogramowania. W sieci internetowej odnajdziesz wiele bezpłatnych kursów języków programowania, poznaj co najmniej podstawy któregoś z nich. Napisz swoją aplikację i podeślij ją komuś, kto ją zaopiniuje.

A jeśli czytasz ten tekst, bo poszukujesz kompetentnych programistów do firmy bądź do wykonania jakiegoś zadania,musisz do Google wklepać frazę „programista lokalizacja” – na przykład „programista Wrocław”. Przy obecnej, ciężkiej sytuacji w krajowej gospodarce masz gwarancję, że błyskawicznie znajdziesz sprawnego informatyka, który będzie pracował dla ciebie za stawki, które nie doprowadzą do bankructwa firmy.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*