Skip to content

Zaskocz ukochaną portretem 3d w kryształowej bryle

Myślisz innowacyjnie i rozglądasz się za wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem dla dziewczyny? Chcesz żeby twój upominek łączył ekstrawagancję i stylowość? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ obramowanie wyjątkowego zdjęcia kryształem lub szkłem.

Sklepy upominkowe roją się od ciekawych pomysłów na prezent. Specyficzne kubki z przesłaniem, ramki do zdjęć, arcydzieła wykonane z drewna – zakupując podobne gadżety połączymy pozytywny przekaz z uśmiechem jubilata.

zdjęcie w szkle
Autor: Sam Beebe
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcesz kupić bliskiej osobie coś co będzie stanowić unikalny prezent rozważmy zamówienie zdjęcia w krysztale lub szkle. Ostatnia opcja wymaga większego wkładu, nie tylko kwotowego. Warto pochodzić za podobnym upominkiem i poprzeglądać oferty w internecie, jeśli najbliższe punkty z pamiątkami z kryształu znajdują się daleko. Jeśli jednak kwota i pomysł prezentu nie zniechęcają nas do postawienia na portret w krysztale i 3D, można być pewnym, że jako osobliwy darczyńca sprawimy bliskiej osobie wspaniałą niespodziankę na lata.

Nie trzeba było długo czekać, by metoda 3D przywędrowała z kin i telewizorów do upominków. Przez pewien czas popularne było kupowanie pucharów oraz pamiątkowych tabliczek. Te ostatnie mają wzięcie cały czas, najczęściej jako pamiątka na wyjątkową rocznicę urodzin, ślubu itp.

Część twórców fotografii „kryształowej” mówi wprost o rewolucyjnym odkryciu, nowej niszy, ciekawej technice, którą napotyka coraz większy odzew u zamawiających. Ci, którzy pierwszy raz stykają się z portretem 3d w krysztale są zachwyceni nową techniką. Sekret polega na laserowaniu i wkomponowaniu zdjęcia w dowolną formę kryształu.

Jak się mają zatem koszty za podobne gadżety i gdzie znajdziemy zdjęcia (rozwinięcie tematu> dużo więcej grupapartner.pl) 3D w krysztale? Jeśli w pobliżu nie znajduje się specjalista od grawerowania w trójwymiarze, warto zerknąć na strony internetowe firm od fotografii 3D. Wysoki i szeroki portrecik na kilka centymetrów to koszt w granicach stu do nawet czterystu złotych. Nasze zamówienie składa się tutaj z dwóch elementów. Przerobienie normalnej fotografii w trójwymiarowe to jeden element usługi, grawerowanie w krysztale to druga sprawa. Jeśli pieniądze odgrywają w intencji drugorzędną rolę, możemy rozejrzeć się za ekstrawagancką formą kryształu, np. sercem, rombem, „pomarszczonym prostokątem” itd.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*