Skip to content

Skończ z nudnymi prezentami – zaskocz bliską osobę

Co zrobić, kiedy twój przyjaciel obchodzi urodziny, imieniny, zamierza się ożenić albo nadarza się jakaś inna dobra okazja, by to świętować? Jest mnóstwo metod, aby dać kumplowi do wiadomości, że pragniesz celebrować jego święto i cieszyć się wraz z nim.

Można go zaciągnąć do knajpy – to chyba najprostszy i dość niedrogi sposób, by dać mu odrobinę radości i móc samemu przy tym odciąć się na chwilę od własnych kłopotów. Przy tym to jest, czego nie są w stanie pojąć dziewczyny, jakieś magiczne porozumienie między kumplami, które tak doskonale nawiązuje się w barze nad kuflem dobrego trunku.

Autor: Domzdrowia.pl

Ale to nie koniec. Cóż, także liczni faceci nie chcą, nie lubią albo nie mogą pić alkoholu. Nie znaczy to, że nie da się sprawić ciekawego podarunku kumplowi w żaden inny sposób, owszem – są setki pomysłów. A w ostatnich sezonach złoty okres mają spółki, jakie proponują zorganizowanie prezentów w rodzaju: setka wrażeń na godzinę, rewelacyjne przeżycie i mnóstwo adrenaliny. Zatem jeśli tylko nie wiesz, jak inaczej zużyć nadmiar pieniędzy, albo dasz radę złożyć się z pozostałymi przyjaciółmi na tego typu prezent, warto uderzyć do tego typu przedsiębiorstwa i wybadać, co mają w ofercie. Pozostaje już tylko tak zaaranżować wydarzenia tak, by ofiara niczego się nie spodziewała.

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

A pomysłów jest sporo. Bardzo fajną niespodzianką może być kurs AFF (sprawdź to), skrót, który w wolnym tłumaczeniu to skrócony kurs swobodnego spadania. Tyczy się to skoków spadochronowych z sporych pułapów, którym towarzyszy kilkuminutowy spadek – po prostu: spadasz i czujesz, że żyjesz. Porcja wrażeń, jakich nie da się łatwo pozbyć z głowy. Innym dobrym planem na emocjonujący podarek, który stanowi bardziej wydarzenie i urozmaicenie dnia dla jubilata czy solenizanta, jest wyprawa off road (przejdź do strony), terenowy rajd dostosowanymi do tego pojazdami, które są jak krzyżówka SUV-a z gocartem.

Całkowicie inna okazja, o wiele ważniejsza w życiu mężczyzny niż urodziny, jakie przecież ma co roku, to wieczór kawalerski . W tym miejscu też sukcesy odnosi wiele barów i agencji eventowych, które mają ciekawe pomysły na takiego rodzaju typu imprezę.

Normą jest oczywiście huczna impreza przy stole zapełnionym napitkiem, striptizerki i głośna muzyka, ale da się też zaimprowizować inne atrakcje. Wystarczy dogadać się z właściwymi firmami i dojść do porozumienia w temacie ich możliwości, własnej fantazji i ceny.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*