Skip to content

Zaryzykujmy odważne sesje. Zobacz rady naszych ekspertów

Normą jest, iż państwo młodzi namawiani są na fotografie z czasu przyszykowań do ślubu, z błogosławieństwa, z kościoła oraz następnie już z zabawy, a do tego jeszcze wplatany jest teren. W dodatku wiemy, iż im więcej ujęć tym fajniej, a w dodatku jeszcze przyjmujemy, iż fotograf będzie w stanie uwiecznić każdego bawiącego się chociaż na paru przeróżnych fotografiach. Lecz znacznie częściej przytrafiają się ujęcia niecodzienne, a wręcz niesamowicie pikantne.

Fotografia ślubna w Zielonej Górze nas zaskoczy

wesele

Autor: micadew
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej nowożeńców zapisuje się na ujęcia w plenerze już po uroczystości, ponieważ chcą na luzie wyjechać w góry lub nad morze i tam stworzyć świetny podkład do takich zdjęć. Ale znacznie częściej przydarza się, iż fotografia ślubna w Zielonej Górze (fotografia ślubna w Zielonej Górze – więcej informacji) otrzymuje prośby o zrobienie fotografii na statku, w momencie nurkowania, a nawet w czasie skoków na bungee. Im mocniej niezwykłe ujęcia, tym znaczniejsza szansa na to, iż na długo wpadną w umysły osobom, które będą je oglądały, przez to też młodzi ludzie pragną wykonać coś szalonego. Poza tym udział w takiej sesji plenerowej, to także wspaniały sposób na odreagowanie całego zdenerwowania powiązanego ze ślubem i z wszystkimi tymi przygotowaniami do niego.

Może pomyślimy o dwóch sesjach

Znacznie częściej można spotkać się z tym, że fotografia ślubna w Lublinie proponuje młodej parze dwie sesje plenerowe. Pierwszą taką zwykłą, którą mogą przedstawić rodzinie, a więc wykonaną w parku, w lesie, albo w jakichś ciekawych ruinach, gdzie nowożeńcy na wiele przeróżnych spojrzeń pokazują sobie miłość. A kolejną taką intymną, która zazwyczaj jest do obejrzenia tylko dla młodej pary, gdzie ona jest w samej bieliźnie, albo przygotowują się do spędzenia nocy poślubnej. I choć takowa sesja jest niecodzienna i raczej zbyt intymna, aby pokazywać ją bliskim oraz babciom, to niewątpliwie dla danej pary może być świetną pamiątką na przyszłość (Lublin – fotografia ślubna (polecamy również) – sprawdź ofertę).

Zróbmy coś szalonego

Jest sporo możliwości, multum fantastycznych miejsc i niemożliwie mnóstwo planów do przeprowadzenia. Jeżeli zależy nam na takiej niecodziennej sesji, która nie będzie prezentowała się jak miliony innych, to niewątpliwie warto o swoim pomyśle podyskutować z fotografem. Kto wie, może nasz pomysł jemu również wpadnie do gustu, a być może w oparciu o naszą wizję podrzuci nam coś podobnego, co jeszcze bardziej nam się spodoba? To nasza uroczystość i powinniśmy zrobić wszystko, żeby był naprawdę wspaniały.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*