Skip to content

Nie marnuj czasu na chodzenie po sklepach

Stale rosnąca liczba sklepów internetowych spowodowała, że dziś możemy wybrać się na zakupy, nie wychodząc z domu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, bo często w galeriach nie ma kompletnej oferty ubrań z określonej kolekcji lub wszystkich rozmiarów. Poza tym możemy spokojnie obejrzeć produkt, nie musząc odpowiadać na natarczywe pytania ekspedientki i nie ponosząc kosztów związanych z dojazdem do sklepu.

W zakupach przezInternet sztuką jest właściwe formułowanie haseł w przeglądarceinternetowej. Wklepując np. hasło kolczyki mango, otrzymamy listę tych elementów biżuterii wraz z opisem i możemy dokładnie obejrzeć fotografię produktu, dając sobie nawet kilka dni na podjęcie decyzji. Po kolczyki nie gnalibyśmy jechalibyśmy specjalnie drugi raz do sklepu, nie będąc pewnym, czy nikt nas nie ubiegł.

Jeśli będziemy roztargnieni i wpiszemy w wyszukiwarkę hasło spodnie męskie bennettom, otrzymamy spis sklepów ze spodniami męskimi, ale niekoniecznie uznanej marki benneton. Marki specjalizujące się w ubraniach damskich, takie jak choćby mango czy asos, są do kupienia w wielu sklepach internetowych i bez trudu wybierzemy w Sieci hity najnowszej kolekcji. Pamiętajmy, że robiąc zakupy w w Sieci, możemy zwrócić towar, jeśli nie wybraliśmy odpowiedniego rozmiaru, domagając się jego wymiany lub zwrotu pieniędzy. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, starajmy się jednak kupować w Sieci ubrania tych firm, co do których mamy największą pewność, że mają stałą rozmiarówkę. Znając swoje prawa konsumenta i kupując z rozwagą, możemy bez lęku zaufać dobrodziejstwom Sieci. lub (sprawdź to koniecznie) lub – zweryfikuj te opinie

Źródło:

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*