Skip to content

Zaczytany kącik.

Najczęściej rozpoczyna się niewinnie: kolekcjonujemy ukochane publikacje, aby w każdej chwili móc do nich wrócić. W następnej kolejności zaczynamy zbierać te, które pragniemy przeczytać, później otrzymujemy następne w prezencie.
Koniec końców okazuje się, że musimy wyekwipować dodatkową powierzchnię, gdzie będziemy gromadzić nasze lektury.

sklep spożywczy
Autor: hi-tlz
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęściem publikacje zawsze prezentują się ładnie jak też bez względu na to, czy mamy do zagospodarowania jedynie regał, parę półek lub całą ścianę są one idealnym uzupełnieniem a także ozdobą każdego wnętrza. Warto tę strefę zorganizować tak, aby sprzyjała miłej lekturze w ciszy oraz spokoju. Artystyczna oprawa książek (Odsyłam tutaj) jest to temat ostatnio modny. Takie książki mogą być niezłą inwestycją.
Miejsce na publikacje z łatwością zorganizujemy w każdym wnętrzu. O ile dysponujemy dużym pokojem dziennym możemy przeznaczyć na regał (więcejznajdziesz tutaj: https://www.dioralino.pl/regaly-c-62.html) z książkami wręcz całą ścianę. Będzie ona stanowić efektowne uzupełnienie a także dekorację wnętrza, zaś książki będą za każdym razem na wyciągnięcie dłoni. W mniejszych pomieszczeniach czy sypialni warto wykorzystać nisze oraz niezwykłe zakamarki, w jakich trudno ulokować mebel. Miast tego zamocujmy tam półki, nie tylko wykorzystamy powierzchnię, ale też wizualnie ją powiększymy. Doskonały zaułek do czytania musi obok ukochanych książek mieścić komfortowy fotel czy sofę i należyte oświetlenie – najodpowiedniej punktowe. Ogromnie ważny jest również wybór zabarwień w zależności od konkretnego umiejscowienia biblioteczki. Czytanie jest rodzajem relaksu, stąd miejsce w którym oddajemy się lekturze powinno być w stonowanych kolorach – białości, brązu bądź beżu. Dzięki tym kolorom nasze oczy nie będą się szybko męczyły, natomiast my z łatwością skupimy się na czytaniu.

Zaś sam regał lub wnęka z publikacjami w zależności od miejsca mogą być spójnie skomponowane z odcieniami całego pokoju bądź odznaczać się kolorystycznie od pozostałości salonu. Obecnie drukarnia książek jest w stanie opublikować pachnące publikacje (dla przykładu jaśminem).

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*