Skip to content

Regały a także nagrzewnice

Jeśli mamy w planach składować produkty o długich kształtach jak na przykład rury, pręty czy drewniane bele idealnie spełnia swoja rolę regały wysięgnikowe. Są one niezmiernie proste w montażu i za ich pomocą można wydajnie i oszczędnie magazynować długie elementy. Konstrukcja regału może być jedno- lub dwustronna.

Z kolei do gromadzenia jakiś dokumentów, obrazów czy też książek bardzo dobrze spełnią swoją rolę regały (zgarnij rabat na regały jezdne: http://olejnik.pl/regaly-jezdne/) przesuwne inaczej nazywane jako regały jezdne lub szafy przesuwne. W czasach teraźniejszych do tego rodzaju archiwizacji rzeczy są one w największym stopniu popularne. Są wykonywane według indywidualnych potrzeb nabywcy. Mogą być one mechaniczne bądź elektryczne. Te wymienione jako drugie, czyli z napędem elektrycznym stosuje się tam gdzie przy sporych ich wymiarach, które na ogół wynoszą ponad 8 metrów długości, potrzebny jest szybki dostęp do określonych miejsc na półkach. Ich budowa nośna jest trwała a części przesuwne posiadają wysoką sztywność i stabilność.

nagrzewnice gazowe
Źródło: www.klimatop.pl

Nagrzewnice powietrza dzięki prostej konstrukcji, braku instalacji i dużej wydajności ciepła prócz placu budowy stosowane są także do grzania na przykład hal sportowych, cieplarni, hal fabrycznych. Wymienić możemy nagrzewnice olejowe, które rozdzielamy na te bez odprowadzania spalin oraz z odprowadzaniem spalin. W tych pierwszych całe wyprodukowane ciepło (sprawdź kotły wodne) odprowadzane jest do ogrzewania miejsc o różnorakim zastosowaniu. Są one łatwe zarówno w obsłudze jak i konserwacji.

W tych drugich pozyskuje się przejrzyste i bardzo ciepłe powietrze, dlatego też można je wykorzystywać w lokalach gdzie obcują ludzie czy też zwierzęta. Także są one proste w obsłudze i konserwacji i posiadają bardzo wysoką wydajność. Kolejne z bardziej rozpowszechnionych urządzeń do ogrzewania to nagrzewnice gazowe. Są one niezbyt kosztowne w eksploatacji, bezproblemowe w utrzymaniu jak również i koszt zakupu nie jest wygórowany. Zasilane są gazem propan-butan. Minusem jest to, że dostarczają ciepłe powietrze wraz ze spalinami oraz potrzebne jest zapewnienie tlenu do spalania.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*