Skip to content

Staraj się o nieco więcej egzotyki w swoim mieszkaniu!

Czy może nie zauważyłeś, iż zdecydowana większość mieszkań wygląda podobnie – oczywiście zawsze można dostrzec pewne różnice, ale nie są one duże. Pewnie doskonale zdają sobie z tego sprawę choćby akwizytorzy oraz inni ludzie, którzy każdego dnia odwiedzają polskie domy. Chociaż można napisać, że jeśli nie mamy raczej wielu pieniędzy na aranżacje wnętrz, to trudno wymagać więcej, to ja osobiście myślę, że to beznadziejna wymówka. Przecież i tak nawet z kiepskiej wypłaty mamy możliwość bez większego kłopotu fajnie urządzić wnętrza swojego domu!

Egzotyczna ława

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładowo ciekawe, godne należytego zainteresowania, są bez dwóch zdań meble z dalekich krain. Choćby weźmy w rachubę meble południowoamerykańskie bądź japońskie. Bardzo lubię egzotykę, tak naprawdę nastraja mnie ona lepiej do życia. Najczęściej to jest tak, iż meble egzotyczne (zobacz: ), naturalnie te z wysokiej półki, mogą spowodować, że nasze wnętrza nareszcie będą bardziej pozytywne. Piszę ten artykuł ok. godziny 17 – jest już całkowicie ciemno. Czyli chociaż za oknem jest nieciekawie, to może warto sprawić, że przynajmniej meble będą powodowały, iż świat będzie lepszy?

Zapewne wielu powie, że to nie ma najmniejszego sensu, bo to tylko meble – jednakże wychodzę z założenia, iż meble egzotyczne są fantastyczne, inne, niż takie, które są produkowane w Polsce bądź Państwie Środka. No i tak w ogóle, nie chodzi tylko o to, iż według mnie egzotyka jest niesamowita. Chodzi również o to, że w końcu egzotyczne stoliki albo komody mają swoistą duszę.

Nim wyłączysz ten komputer, przeanalizuj jeszcze jedną publikację, gdyż faktycznie zalecam to opracowanie (http://wphw.pl/komody-drewniane), z tego powodu że ma ono niesamowicie cenne dane.

Najczęściej nie są wytwarzane w dużych fabrykach, ale w niewielkich pracowniach. Kiedy byłem w Tajlandii – niezwykły kraj, zauważyłem, iż rzemieślnicy wkładają w proces twórczy całe swoje serce.

Zero przesady! Chcę także ostrzec, że naturalnie egzotyka jest fajna, lecz nigdy nie powinniśmy sądzić, iż łączenie egzotyki z nowoczesnością jest zawsze nieskomplikowane. A więc: to doskonale, że chciałbyś wprowadzić trochę więcej nieznanego do swojego domu, ale musisz uważać, bo jeżeli nie będziesz potrafił odpowiednio połączyć tych stylów, to potem wyjdzie swoisty kicz. Zatem: serdecznie zachęcam do tego by dużo chętniej sięgać po trochę bardziej egzotyczne meble.

Gdy będziesz potrzebować uzupełniającego materiału dotyczącego takiej problematyki, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj (http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-lodowek/czesci-polar/termostaty-do-lodowek-polar,g1313406.html). One także będą użyteczne!

W końcu nie tylko ja myślę, iż trochę egzotyki nikomu nie zaszkodziło.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*