Skip to content

Wybierasz się na zakupy? Dowiedz się co Cię czeka, gdy wybierzesz Białystok.

Zabiegana, wyczerpana po męczącym dniu w firmie zastanawiasz się, jakie miejsce na zakupy wyłonić, żeby wszystko „załatwić za jednym zamachem”. Możesz także być wypoczęta i mieć ochotę się zrelaksować i zafundować sobie chwilę dla siebie i wybrać się na sklepy. Galerie handlowe budowane są aktualnie w zastraszająco prędkim tempie, wyposażone nie zaledwie w sklepy spożywcze, tekstylne czy z akcesoriami RTV plus AGD.

Zakupy
Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie w galeriach są też restauracje, kina, place gier, gdzie możesz zostawić swojego potomka pod okiem niań na czas swoich zakupowych wariactw. Gigantyczną wygodą w powszednim egzystowaniu są galerie handlowe. Ogół rzeczy, które potrzebujesz w jednym punkcie, bez kursowania po mieście zastanawiając się najpierw gdzie zaparkować, a podczas gdy już to zrobisz, to co faktycznie miałaś kupić. W Białymstoku takich galerii jest parę – .

Najogromniejsza to Centrum Handlowe Alfa znajdująca się przy ul. Świętojańskiej 15. Oferuje zróżnicowanie w nabywaniu dzięki 125 sklepom, które posiada. Zakupy w Białymstoku proponują także galerie znajdujące się przy marketach sieciowych AUCHAN: Auchan Hetmańska na ul. Hetmańskiej 16 czy także Auchan Produkcyjna na ul. Produkcyjnej 84.

Jeśli jednak nie jest Ci po drodze do wyszczególnionych poprzednio obiektów handlowych , masz do wyboru jeszcze Atrium Biała przy ul.oferta dostępna na www.kielce24.com.plCz. Miłosza 2, Galerię Zielone Wzgórze ulokowaną przy ul. Wrocławskiej 20 lub Outlet Białystok znajdujący się przy ul. Wysockiego 67.

Zainteresował Cię omawiany wątek? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy tekst, który z pewnością bardzo Cię zaciekawi. Zobacz!

Opcji jest niezwykle dużo. Każda z galerii ma parking, w opiece o komfort klienta i pewność. Oprócz tego nie zapomnij, że zakupy w Białymstoku nie powinny się sprowadzać tylko do obiektów, masz do wyboru też niewielkie sklepy w samym sercu miasta – .

Dla tych, którzy stawiają nie zaledwie na wygodę w kupowaniu ale także wagę przywiązują do obwodowej scenerii na pewno odnajdą wszystko to, czego pragną spacerując po starym mieście. Zakupy zdołają być śmigłe jak również dobrotliwe. Wybierasz miejsce, w którym możesz załatwić jak najwięcej swoich spraw tudzież zaspokoić najwięcej zachcianek, wsiadasz w auto lub tramwaj i udajesz się właśnie w to miejsce. Kiedy masz większą ilość czasu zdumiewający będzie rynek, gdzie nacieszysz się pięknymi krajobrazami miasta.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*