Skip to content

Najlepsza promocja banerowa

Pewnie o tym nie wiecie, ale banery są używane przez ludzkość od stuleci. Kiedy w minionym stuleciu udało się odsłonić zniszczone przez eksplozję Wezuwiusza rzymskie Pompeje, badacze spostrzegli promocyjne slogany, nakreślone na ścianach budynków. Skłaniały one do nabycia danych artykułów albo wizyty u danego rzemieślnika – totalnie tak jak dzisiaj.

Miasto
Autor: Jorge Láscar
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszą rzeczą jest to, co jest umieszczone na banerze. Warto nie zapominać, że konsumenci nie znają litości – najbardziej absurdalne projekty banerów są zbiorowo obśmiewane w sieci. Z tej przyczyny po prostu mądrze jest zatrudnić fachowców od promocji i kompetentnych grafików, którzy opracują i wykreują doskonałą reklamę.

Dobrą to znaczy taką, która ściąga uwagę publiczności – poprzez fajną grę słowami, ciekawą treść albo inne zalety. Nie zapominaj o tym, że w krajowym systemie prawnym działa sporo reguł, które dotyczą tworzenia treści reklamowych – nie można np. wprost adresować komunikatów promocyjnych do nieletnich. To bardzo ważna rzecz, by twoja firma kierowała się mocnymi regułami moralnymi. Kolejną kwestią jest profesjonalny druk banerów. Mądrze jest znaleźć takie przedsiębiorstwo poligraficzne, które zrealizuje pracę za niewielkie pieniądze, równocześnie zapewniając porządną jakość wydruków. Miej na uwadze, żeby dopasować technologie, w jakiej będzie drukowany baner, biorąc pod uwagę liczbę jego kopii.

Większość miast polskich – nieistotne, czy jest to wielka Warszawa czy nieduży Rzeszów – jest pozaklejanych przez popularne banery. Najlepsze miejsca na zamieszczenie przekazu perswazyjnego, takie jak główne deptaki lub pobocza ruchliwych ulic, są już zarezerwowane przez najzamożniejszych graczy na rynku. Nie można jednak się poddawać – można wszakże poczekać na moment, gdy miejsce na baner zostanie zwolnione. Można także na własną rękę poszukać innych miejsc, w sąsiedztwie których pojawiają się konsumenci. Bywa, że można natrafić na naprawdę doskonały punkt, niezarezerwowany jeszcze przez inną firmę. Wystarczy tylko znaleźć to najlepsze i zamówić baner (skorzystaj z promocji na baner laminowany: sprawdź tu), najlepiej ze strony:

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*