Skip to content

Własna spółka będzie wielkim testem, ale również dumą

Przedsiębiorstwo jest w stanie założyć każdy. Sztuką jest jednakże utrzymanie się na powierzchni oraz zarabianie.
Zwykle bywa tak, że przychodzi w naszym życiu taki dzień, kiedy jesteśmy zmęczeni pracą dla kogoś.

firmy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Sami sobie pragniemy być szefem. Pragniemy sygnować wszelkie decyzje swoim nazwiskiem. Jest to wielka odpowiedzialność, ale jeżeli nam się powiedzie, to nikt nie przypisze sobie naszych zasług. Taka decyzja jest trudna, ale podejmuje ją dziesiątki osób codziennie. Początkowo firmę musimy założyć.

Opisywane w tym artykule tematy Cię intrygują? Jeśli tak, to kliknij jeszcze tutaj – to bardzo ważna treść (http://www.vavum.pl/strona/o-nas) dla sympatyków tego typu tematyki.

Można to w dzisiejszych czasach zrobić przez Internet. Zajmie nam to około kilkanaście minut. Należy oczywiście też wpisać ją do KRS. Potem powinno już pójść z górki, o ile rzecz jasna wcześniej przemyśleliśmy strategię zdobywania klientów. Pierwsze miesiące dla niejednej firmy z reguły są najtrudniejsze. Musimy płacić składki, a wszystko jest jeszcze w powijakach. Sporo spółek zaczyna swą działalność od jednoosobowych małych przedsiębiorstw. Część z nich w kolejnych latach rozrasta się i zaczyna werbować nowych pracowników. Niezależnie od tego, czy oferujemy usługi fryzjerskie czy z zakresu aranżacji wnętrz, to trzeba mieć na uwadze to, że usatysfakcjonowany klient to najlepsza reklama. Tzw. poczta pantoflowa może nam nieraz bardzo pomóc lub niekiedy zaszkodzić. Trzeba być zatem starannym w wykonywaniu swych obowiązków.

Będziemy musieli także znaleźć dobrą księgową, która będzie pilnowała wszystkich naszych faktur oraz należności, które trzeba uiszczać cyklicznie w różnych urzędach.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*