Skip to content

Wielobarwny świat ściągnie do Twojego gniazdka bardzo dużo klientów.

Sposobem na niestandardową promocję jest na pewno ręczne malowanie. Malowanie zarówno wewnętrznych powierzchni w obiekcie usługowym, jak zewnętrznych ścian oraz elewacji budynków. Dzięki takiej reklamie wyróżnimy się spośród mnóstwa podobnych ofert.

Ręcznie malowane reklamy stały się aktualnie bardzo modne. Z pewnością nie można odmówić im niepowtarzalności. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach, jeżeli pragniemy posiadać znakomite murale (zobacz odkryj serwis) reklamowe (murale do reklamy). Po pierwsze niezwykle istotna jest jakość wykonawcza. Zależy ona od koncepcji muralu, a także od fachowego wykonania. Warto dodatkowo postawić na nawiązywanie do miejsca, w jakim znajduje się mural. chodzi tu o jakiś lokalny akcent z którego słynie miejsce. Nie zapomnijmy ponadto, iż murale reklamowe mają duszę. Każdy ręcznie malowany mural jest inny. Dobrze wykonany wizerunek zawsze będzie wyrazisty. Warto przy sposobności tworzenia murali reklamowych współpracować ze znanym oraz poważanym artystą, który sam w sobie jest doskonałą marką. Doda to splędoru naszej reklamie.
przemysł - akt

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym, nie gorszym konceptem jest zamieszczenie projektu reklamowego wewnątrz lokalu. Nie musi to wszak być nachalna kampania, albo reklama wielce bezpośrednia, jak ma to miejsce przy wielu kampaniach zewnętrznych. Wystarczy, iż wnętrze będzie przykuwało wzrok. Jeżeli pasjonuje nas artystyczne malowanie ścian, możemy zająć się ulepszeniem wyglądu naszego pomieszczenia. Do tego celu najkorzystniej użyć farb strukturalnych. Ich zdecydowaną wadą jest to, iż są one słabo dostępne. Artystyczne malowanie ścian oczywiście to nie tylko farby

Potrzebne mogą być mieszadło z wiertarką, wiadro i inne przedmioty, które wybierzemy w zależności od typu efektu, jaki chcemy zyskać.
Artystyczne malowanie ścian bywa skomplikowane, dlatego jeśli chcemy mieć piękne rysunki na zewnątrz oraz wewnątrz, warto wezwać specjalistę.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*