Skip to content

W Polsce codziennie rejestruje się ogromną ilość niewielkich firm, które chcą znaleźć taki bank, który ułatwi im prowadzenie biznesu

Zarejestrowanie jednoosobowej lub małej firmy w naszym kraju trwa kilkanaście minut. Później, gdy już oficjalnie działamy, musimy postarać się znaleźć bank oraz operatora komórkowego, którzy będą nas wspierać w rozkręceniu swego biznesu.

Bankomat
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
deklaracje
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com

waluty
Autor: Nikky
Źródło: http://www.flickr.com
Jako firma jesteśmy zobligowani posiadać konto bankowe. Z jakiegoś konta musimy przecież robić przelewy. I nie chodzi tu wyłącznie o pieniądze, które krążą między nami oraz naszymi kontrahentami. Mowa również o przelewach, które musimy robić do ZUS-u albo US. Nie można przecież wejść tam i zostawić im gotówkę. Te lata już dawno odeszły do lamusa. Dziś wszystko robimy elektronicznie. Wobec tego należy wybrać bank, który zapewni nam najkorzystniejszą ofertę. Przykładowo Alior Bank dla firm stworzył wymarzoną ofertę, gdzie nie ponosimy opłat za prowadzenie konta oraz żadne przelewy w Polsce (nawet te do ZUS-u czy US). Ponadto, możemy wykorzystać w każdym miesiącu bezpłatny pakiet pięciu przelewów zagranicznych oraz tych ekspresowych, jeśliby pojawiła się nagła sprawa. Również karta bankomatowa jest za free. I możemy korzystać z bankomatów na terenie całego kraju.

Ten serwis internetowy system smart posiada ciekawe informacje na prezentowany wątek, więc, jeżeli ta kwestia Cię absorbuje, to zobacz to koniecznie.

Warto więc podjąć współpracę z takim bankiem, gdyż ich propozycja jest optymalna. Na dodatek, w ich placówkach pracują doprawdy świetni doradcy.

Jeżeli zatem będziemy chcieli zaciągnąć pożyczkę na firmę, to możemy umówić się z pracownikiem oraz przeanalizować wszystkie interesujące nas zagadnienia. Fachowa i miła obsługa leży u podstaw sukcesu Alior banku.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*