Skip to content

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez aut, gdyż szalenie ułatwiają życie

Dziś żyjemy w czasach, kiedy wszyscy się ciągle śpieszą, a czas jest na wagę złota. Z tego powodu duża część ludzi posiada samochód, aby szybko i bez problemów być w stanie się przemieszczać.
Wyobraźmy sobie, że nasze dziecko ma wysoką gorączkę, a my musimy zabrać je na przystanek i jechać autobusem do szPITala, albo wybieramy się z maluchami nad Bałtyk i wszystkie bagaże musimy taszczyć na dworzec PKP – okropna męka.

ocena

Autor: Doc Searls
Źródło: http://www.flickr.com
dokumenty

Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Samochodem zawsze jest komfortowo oraz szybciej. W szczególności jeżeli mamy dzieci i na przykład po lekcjach chcemy je szybko zawieźć na pozalekcyjne zajęcia z gry na fortepianie albo pływania. Wtedy auto jest niezastąpione, żeby móc być mobilnym. Nie każdy może sobie pozwolić jednak na to, żeby kupić samochód za gotówkę. Szczególnie jeżeli mamy małe brzdące, to koszty na życie niezwykle wzrastają. Jednak nie wolno się zamartwiać, ponieważ jeśli pracujemy na etacie, to bez kłopotu w niejednym banku otrzymamy kredyt na samochód (więcej). Będzie on na pewno nisko oprocentowany, co da nam możliwość bezproblemowo spłacać raty przez określony okres czasu. Duża ilość banków proponuje różnego rodzaju zachęty – przykładowo rabaty dla młodych par albo wielodzietnych rodzin. Należy tylko poszukać promocyjnych ofert w internecie lub popytać znajomych.

Możliwe, że spora część z nich wzięła taki kredyt i będą w stanie nas uspokoić, że nie będzie to wcale zbyt obciążające dla domowego budżetu, jeśli kredyt na samochód mądrze rozłożymy na niewielki raty. Wtedy będzie prawie nieodczuwalny dla naszej rodziny oraz będziemy w stanie żyć jak dotychczas.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*