Skip to content

W jaki sposób zmienić wystrój kuchni na modniejszy oraz oryginalny? Które dodatki dobrać?

Planujemy zaaranżowanie kuchni i szukamy interesujących inspiracji. Troszkę znudziło się nam już standardowe podejście do tematu. Chcemy wnieść trochę świeżości w to pomieszczenie, w jakim dawno już nic nie było odnawiane. Zawsze mieliśmy ważniejsze wydatki i odświeżenie kuchni schodziło na dalszy plan. Tym razem jednak już postanowione i zaczynamy działanie. Co pomoże odmienić nam to wnętrze?

czajnik
Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti

Zmienienie mebli to często zbyt drogi wydatek, tym bardziej jeżeli chcielibyśmy kupić takie na wymiar. Zamiast zamawiać nowe, sprawdźmy co można zrobić ze tymi obecnymi. Czy nie możemy ich czasem troszkę odnowić. Na rynku mamy mnóstwo ciekawych i dobrze prezentujących się oklein, a co ważne są one bardzo wytrzymałe oraz nie zużyją się tak szybko. Nie musimy od razu oklejać całych mebli, ale na przykład jedną z bardziej zniszczonych szafek. Jeśli użyjemy jakiegoś żywego, kontrastującego z całością koloru możemy otrzymać bardzo nowoczesny i ciekawy rezultat. Dobrze jest wymienić uchwyty od szafek. Nie jest to ogromny wydatek, a bardzo odmienia wygląd mebli. Można zmienić wygląd podłogi i na przykład wybrać tak modną ostatnimi czasy czerń i biel na podłodze, a konkretnie czarne i białe kafelki poukładane na przemian. Kuchnia nabierze modnego wyrazu trochę wyjętego z lat pięćdziesiątych. Spory efekty da skupienie się na dodatkach i kupienie paru sprzętów. Bugatti czajnik będzie świetnym wyborem (zobacz: bugatti czajnik zielony). Szczególnie warty uwagi będzie model czajnik bugatti vera. Jego wyjątkowo elegancka oraz oryginalna linia silnie zaakcentuje się w tym pomieszczeniu. Na rynku do kupienia mamy cała masę nowoczesnych i ciekawych sprzętów, przykładowo płaskie, zrobione ze szkła wagi kuchenne, zabawne wyciskacze do owoców cytrusowych z tworzywa sztucznego czy szklane, eleganckie karafki na wodę do picia. Można wręcz przebierać w oryginalnych formach jak i modelach.

kuchnia
Autor: Nemossos
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio powstaje wciąż więcej małych sklepów, gdzie sprzedawane są produkty jedyne w swoim rodzaju i niebanalne. Dobrym posunięciem może być również całkowite odsłonięcie okna. Często mamy tendencję do zasłaniania go różnego rodzaju firankami czy zasłonami. Natomiast ogromna ilość światła, a oprócz tego przestronności, jaką osiągniemy po ściągnięciu takich zasłon może nas zaskoczyć. Tak samo możemy być zaskoczeni diametralna zmianą jeśli chodzi o klimat tego miejsca. Tym sposobem otrzymamy przestrzeń, która na nowo odzyska swój blask i nabędziemy ochoty na spędzanie w niej większą ilość czasu. Zobacz również: www.smakprostoty.pl/finezyjna-kuchnia/agd-bugatti/czajniki-elektryczne-vera-bugatti.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*