Skip to content

W jaki sposób zaaranżować dom w stylu nowojorskim?

Myślisz nad tym jak zaaranżować mieszkanie? Może chcesz zamieszkać w miejscu takim, jakie można oglądać w znanych filmach z USA? Amerykańskie umeblowanie jest również dla Ciebie. Odpowiednie meble i materiały dostaniesz również w polskich sklepach. Już niebawem Twój dom będzie prezentować się dokładnie tak, jak mieszkania Twoich ukochanych postaci z filmu. Umożliwi to styl nowojorski. Jak zaaranżować lokum na modłę nowojorską?

Salon w stylu nowojorskim

Autor: www.stylemepretty.com/
Źródło: www.stylemepretty.com/
Bardzo ważna w aranżacjach pochodzących z Nowego Jorku jest prostota. Aranżacje tego rodzaju lubią minimalizm. To dobrze, bo takie mieszkania prezentują się również niezwykle nowocześnie. Styl minimalny ma też taką zaletę, że jeszcze długo nie wyjdzie z mody.

Można liczyć na to, że Twoje lokum wciąż będzie wyglądało na modne – nawet po wielu latach. Jednocześnie modernistyczne lokum może być niezwykle funkcjonalne. Nie znajdziesz tu wiele bujnych dekoracji. Klasyczne elementy wyposażenia są dużo lepszym rozwiązaniem. Aranżacje robią wrażenie właściwie zaaranżowanych i geometrycznych. Nowojorski wystrój jest także łatwo zmienić, kiedy dokupisz nowy element aranżacji lub będziesz mieć chęć na przemeblowanie. Formy elementów aranżacji są nieskomplikowane i komponują się w wielu ustawieniach.

Jeśli zaciekawił Cię tego typu materiał, przeczytaj bez wahania ten świetny serwis (http://www.b1design.pl/wizualizacje-wnetrz) – on także jest warty uwagi, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Ważnym fragmentem stylu new york jest stolarka, czyli drewniane obudowy drzwi i okien. Powinny być wysokiej jakości. Mają istotne miejsce w projekcie. Dobrze jest postawić także na wysoką jakość obić mebli. Tapicerki powinny być ze wzorami. Jednak stawiaj głównie na wyraziste i nieskomplikowane wzory. Wzornictwo w stylu nowojorskim jest geometryczne.

Jeśli chodzi o ubarwienie w stylu new york sprawdzą się barwy na ogół właściwe dla minimalizmu. Styl ten uwielbia beże oraz biel. Bardziej wyraziste kolory też się sprawdzą, jednak wówczas warto wybrać monochromatyczność.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*