Skip to content

W jaki sposób sprawić swojemu małżonkowi fantastyczny podarunek?

Rozchodzi się tutaj o upominek na urodziny, święta albo chociażby rocznicę ślubu. Bardzo często kobieta chce sprawić coś nieprzeciętnego swojemu mężczyźnie, lecz co z tego, jeżeli w zupełności nie ma pomysłów? Zapewne niektórzy napiszą, iż świetna żona zawsze orientuje się jak sprawić wielką przyjemność najistotniejszemu człowiekowi we własnym żywocie.

Niby nieco w tym prawdy, ale fakty są takie, że bez żadnego cienia wątpliwości nie jest za bardzo łatwo trafić na ten prezent, który pod definitywnie wszystkimi względami rozniesie system. Bo wiadomo – w końcu przydałoby się zakupić coś co tak jakby spowoduje, że prezent na urodziny czy święta będzie genialny.

małżeństwo
Autor: Chareze Stamatelaky
Źródło: http://www.flickr.com

A może fantastycznym pomysłem jest choćby lot balonem? Raczej nietania to przyjemność, lecz można śmiało powiedzieć, iż jeżeli szczególnie okolica jest urokliwa, nie ma zbyt wielu bardziej odjazdowych prezentów, aniżeli balon. Zresztą nie jest powiedziane, że małżonka do tego balonu także nie wejdzie. Lot balonem jest słabym pomysłem tylko wtedy kiedy najzwyczajniej ktoś cierpi na lęk wysokości. Niby takowe lęki bez kłopotu można zażegnać, lecz nie w tak mocno inwazyjny sposób. Często jest tak, że sprawiamy taki upominek, który wyłącznie w teorii był interesujący. Zatem to bardzo dobrze pokazuje, iż z tymi prezentami to trzeba mocno uważać, bo potem są w stanie wyjść większe kłopoty natury małżeńskiej, choć być może aż tak źle to raczej nie będzie. Miejmy przynajmniej takową nadzieję…

Kilka tygodni temu na Youtube jakaś kobieta umieściła w serwisie Youtube jazdę swojego męża – tzn. jeździł wypasionym samochodem wyścigowym. To był prezent na rocznicę małżeństwa – kapitalna idea! Jeżeli małżonek uwielbia motoryzację, ale nie tak biernie, a po prostu kocha jeździć, zapewne będzie pod wielkim wrażeniem takiej jazdy. W sumie w wielu przypadkach tego typu prezenty powodują, że mężczyzna wreszcie może się bardzo wyszaleć. Czyli zamiast pędzić polskimi ulicami, narażać własne zdrowie i życie, być może bardziej wskazana jest szybka jazda po torze?

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*