Skip to content

Użytkowanie znakomitej stali w rodzaju Hardox

Stale Hardox, są określane jako wysokojakościowe stale wytrwałe na ścieranie.
Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość na eksploatowanie ścierne, ewentualność obróbki skrawaniem specjalistycznymi przyrządami, spawalność, znaczne właściwości mechaniczne i trwałość na obciążenie udarowe.

stalowe elementy w budownictwie
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Hardox jest niezwykle sławną stalą trudno ścieralną na świecie. Gatunek Hardox przede wszystkim przyzwoicie nadaje się do wytwórczości przyrządów służących do robót rozbiórkowych, ładowarek i wszelakich odmiennych wyrobów regularnie używanych, gdzie nie wolno pozwolić do powstania rys, zniekształceń i amortyzacji. Selekcja blach trudno ścieralnych ma ogromne korzyści dla prowadzonej aktywności produkcyjnej. Hardox umożliwia optymalne zredukowanie zużycia narzędzi i maszyn, powiększając parametry wiedzionych robót.

stalowe elementy
Autor: Heribert Pohl — Thanks for more than 1.300.000 Views
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki spoistym cechom, Hardox zachowuje się dokładnie tak samo przez cały okres użytkowania. Obsługa serwisowa staje się zatem przewidywalna, a program remontów można ułożyć w sposób racjonalny.

Lemiesze realizowane ze stali Hardox znamionuje nadzwyczaj wysoka odporność na szlifowanie, nadzwyczaj dobra spawalność z pozostałymi materiałami i ogromnie trafne przymioty wytrzymałościowe.

Wszelkie te cechy sprawiają, że lemiesze z blachy Hardox są uznawane przez znawców za bezwzględnie najlepszy produkt w sektorze blach trudno ścieralnych na wszystkich kontynentach, a o tym możesz dowiedzieć się trochę więcej w serwisie Hardox400.pl

Lemiesze poważane są w górnictwie podziemnym, sztolniach odkrywkowych, żwirowniach, gdzie pracując w ekstremalnych warunkach i testują się bez zarzutu. Wyłącznie zastosowanie prawdziwych blach Hardox ręczy zwiększenie żywotności podzespołów. Lemiesze te robione są w najlepszych europejskich hutach, przy użyciu najlepszych kategorii stali, co zaświadcza o ich dużej jakości, także solidności.

Lemiesze sporządzone są ze stali posiadającej właściwy skład chemiczny, posiadają dobre parametry techniczne, również co oczywiste atesty i certyfikaty. Lemiesze ze stali trudno ścieralnej wykorzystywane są w łyżkach ładowarek, koparek, spycharek i wielu innych maszynach. Lemiesze cechują się dobrą spawalnością w jakichkolwiek warunkach atmosferycznych.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*