Skip to content

Urządzamy pokój dziecinny – pomysły

Poszukujesz pomysłów na aranżację dziecięcego pokoju? Dowiedz się, jak wyposażyć dziecięcy pokój – jakie mebelki wybrać oraz modne rozwiązania.
Urządzenie pokoju dziecięcego nie będzie prostym tematem.

Fototapeta Brooklyn

Autor: newmedia-aet.pl
Źródło: newmedia-aet.pl
Na szczęście obecnie już nie ma przeszkód, ażeby pokój dziecinny urządzić tak, jak wymarzyliśmy to sobie. Może być kolorowo, radośnie jak też bezpiecznie. Dziecięcy pokój to przestrzeń wyjątkowa. Każdy rodziciel pragnie, by był śliczny, kolorowy, a równocześnie bezpieczny. Istotne jest również, by młody człowiek czuł się w nim doskonale. Aranżując go, przede wszystkim powinniśmy jednakże pamiętać o umiarze. Niezliczone zabawki, książki należące do naszej pociechy i tak wprowadzą do pomieszczenia bezmiar odcieni, dlatego wystrój pokoju dziecinnego powinien nieco uładzić i uciszyć tę przestrzeń.

Chcesz zgłębić opisywany temat z innej perspektywy? Jeżeli tak, to najlepszą metodą jest kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły .

W przeciwnym wypadku w dziecinnym pokoju panował będzie aranżacyjny bałagan, który niekorzystnie wpłynie na jego wygląd oraz może także być przykry dla naszego potomka. Również tutaj należy kierować się uniwersalną regułą, ażeby wprowadzać do pokoju nie więcej niż 3 kolory.

płytki ceramiczne

Autor: Venus
Źródło: Max-Fliz
Najłatwiejszym sposobem na odmianę dziecięcego pokoju jest pomalowanie jego ścian. W doborze barw panuje dowolność, jednakże musimy pamiętać, ażeby odcienie ścian nie były nazbyt nasycone, do dziecięcych pokojów poleca się odcienie pastelowe.

Farba powinna być zupełnie bezpieczna dla zdrowia potomka, tak samo jak meble do dziecięcego pokoju. Bezpieczny mebel jest stabilny i pomalowany bezpieczną farbą. Obecnie wielu wytwórców oferuje takie meble dla dzieci.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*