Skip to content

Urządzamy nowoczesny dom

Gdy uda nam się wreszcie kupić wyśnione mieszkanie, stajemy przed kłopotem, w jaki sposób je wyposażyć? Koncepcji jest bez liku, ale jak wśród tej mnogości zdecydować się na najlepszy? Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stylu chcemy mieć wyposażenie. W jakich odcieniach czujemy się wyśmienicie? Czy preferujemy ciężkie meble, czy też bardziej lekkie, niedrogi, do samodzielnego montowania meble zachodnich firm. Jakie rozwiązania będą odpowiednie do naszego rozkładu i w jaki sposób uczynić nasze wnętrze bardziej przestronnym?

garderoby
Autor: KOMANDOR S.A.
Przed wszystkim nie powinniśmy się bać i eksperymentować z przeróżnymi stylami, dopóki nie uzyskamy finalnego efektu. W ten sposób lepiej będzie podjąć decyzję, co do zakupu. Jeżeli pragniemy postawić na aktualne rozwiązania, warto przekartkować oferty z wystrojem wnętrz. A nuż okaże się, że współczesne kuchnie lub sypialnie wyglądają jeszcze ciekawszy niż początkowo sądziliśmy.

Niewątpliwym hitem na rynku meblowym są wciąż szafy (zobacz https://emmi.pl/oferta) dedykowane do przedpokoju. Sztuką jest dopasowanie szafy (odwiedź stronę) w taki sposób, aby nie tylko swoim kształtem dopasowała się do pomieszczenia, ale używanie jej było praktyczne. Poza tym równie istotny jest wygląd. Każdej kobiecie marzy się ogromna szafa, która ukryje wszystkie jej skarby. Co prawda takich jeszcze nie wymyślili, a pewnie gdyby to się udało, autorzy tego pomysłu, byliby bardzo zasłużonymi ludźmi. Ogromne szafy instalowane są najczęściej w przedpokoju. Ten element wyposażenia mieszkania ma się jak najmniej rzucać w oczy.

meble systemowe
Autor: Forte
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Ponadto musi zmieścić sezonowe ubrania, odkurzacz, rzeczy pt. na pewno jeszcze schudnę, przybory wędkarskie, a nawet przyjaciela, który się zasiedzi, gdy mąż jest w drodze do domu. Stąd też często jest to mebel, od którego rozpoczynamy ustawianie mebli. Idealna okazuje się sytuacja, w której zamierzamy dopasować naszą szafę do wielkości nawet najbardziej nietuzinkowego przedpokoju. Producenci znając doskonale problemy idealnego dopasowania mebli tworzonych pod zabudowę. Często wychodzą naprzeciw klientom, tworząc praktyczne rozwiązania, dające się zastosować praktycznie w każdych warunkach.

Dużym powodzeniem cieszą się wolnostojące oraz przesuwane. W zależności od zainteresowania kupującego, mają różnorodne przeznaczenie. Sprawdzają się tam, gdzie potrzebujemy dużo miejsca na stosunkowo małym obszarze. Szafy tego typu można zrobić z bardzo dobrych materiałów jak np. lustra, ratanu. Dostępne są w różnych wzorach, stąd każdy dobierze właściwy dla siebie.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*