Skip to content

Udekoruj własną łazienkę z polotem

W obecnych czasach, całkiem duży wskaźnik młodych Polaków, w momencie zakładania rodziny nabywa własnościowe mieszkanie. Coraz więcej ludzi na to stać, bowiem kraj się rozwija.

mozaika ceramiczna

Autor: Marbet Style
Źródło: Marbet Style

W momencie przeprowadzki należy udekorować wszystkie pokoje. Jednym z najistotniejszych z pewnością będzie łazienka, miejsce ogólnego relaksu.
Jest sporo stylów, które można wtedy wykorzystać. Jednym z nich jest bez wątpienia bizantyjski, gdzie powszechna jest mozaika ceramiczna. Będzie to może alternatywa nieco mocniej kosztowna, ale interesujący efekt jest zapewniony. Uzyskamy wtedy orientalny szyk, rodem z łaźni tureckiej, pełen ciepłych kolorów, z wybranym przez nas stylem przewodnim. Mozaika ceramiczna może przedstawiać zarówno wzory niefiguratywne a także ludzi czy zwierzęta. Do tego najlepiej będzie pasować stylowa wanna pozłacana, umiejscowiona na samym środku pomieszczenia. Nie zaszkodzi także umieszczenie kilku roślin doniczkowych, które jeszcze spotęgują orientalny nastrój.
obraz na ścianę

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak oczywiście sporo ludzi wciąż wybiera bardziej standardowe płytki do łazienki. Chyba nic w tym dziwnego, gdyż występują one współcześnie w wielu opcjach kolorystycznych. Jeżeli preferujesz nowoczesne kompozycje, należy zainwestować w płytki, które będą imitować jakiś kamień, na przykład bazalt. Do tego wszystkie inne materiały użyte we wnętrzu, muszą być wykonane z szyby szyby dekoracyjne lub stali. Mimo, że taki wystrój z pozoru może wydawać się chłodnym, jednak wielu osobom wpadł w oko. Płytki do łazienki możemy również zakupić z kompozycją graficzną, obrazującą na przykład nasz ukochany obraz.
Każdy kto aranżuje swoje, nowe lokum, bardzo duży nacisk kładzie na łazienkę.

Nie będzie w tym nic dziwnego, bowiem jest to miejsce, gdzie wielu z nas chce się odprężyć. Mamy do dyspozycji sporo tworzyw, które pomogą otrzymać nam najlepszy rezultat.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*