Skip to content

Shabby chic w mieszkaniu

Dzisiaj króluje nie głównie minimalizm, ponieważ każdy z nas może mieć inny gust, inne preferencje, zupełnie różnorodne wymagania odnośnie urządzania wnętrz. Projektanci współpracujący z najbardziej cenionymi fachowcami dokładają więc mnogości starań do nieustannego odnajdowania nowych rozwiązań.

shabby chic
Autor: Faylyne
Źródło: http://www.flickr.com
Zwracając uwagę na meble shabby chic, widać duże zaangażowanie specjalistów w tworzenie tych ciekawych zestawień. Jest to podana dokładnie stylistyka, zgodnie z jaką urządzane są wnętrza. Do tego celu używa się w sposób celowy postarzanych mebli.

Zasady, którymi rządzi się styl shabby chic

Coraz bardziej znany także w naszym kraju styl shabby chic to pewna stylistyka aranżowania wnętrz, której bazą jest dobór starych czy też celowo postarzanych mebli. Dekoracje utrzymywane w stylistyce shabby chic oparte są na pokrywaniu malowanego elementu paroma warstwami farby. Istotne jest, aby warstwy te były zauważalne w taki sposób, że z każdej dalszej prześwituje warstwa poprzednia. Eleganckie urządzanie mieszkań wcale nie musi być skomplikowane.

Zainteresowanie rozwiązaniami jak meble shabby chic – propozycje

Oferowane aktualnie meble shabby chic to zbiór stylizowanych na antyk mebli oraz akcesoriów, np. takich , co w połączeniu ze sobą tworzą wyjątkowe kompozycje. Nie bez znaczenia jest wówczas kolor ścian, co zazwyczaj zdominowane są przez odcienie różu, błękitu i żółci. Stosowane w tym niepowtarzalnym stylu tony kolorystyczne to również beże, które znakomicie współgrają z wybieranymi meblami. Jest to znakomite źródło inspiracji, jakie wykorzystują do stylizacji wnętrz nawet fachowcy.

styl shabby chic
Autor: Faylyne
Źródło: http://www.flickr.com
Styl shabby chic przeznaczony nie tylko do salonów

Szczególny styl shabby chic został zauważony już przez wielu aranżujących swoje mieszkanie, młodych ludzi. Zainteresowanie nim żywią nie tylko młodzi, ponieważ staje się również obiektem zainteresowania starszych. Ciągle wprowadzane są różne unowocześnienia w przypadku dodatków i możliwych aranżacji. Zachęca to potencjalnych klientów do testowania nowości oraz urozmaicania swoich wystrojów.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*