Skip to content

Telebimy – kupno czy wynajem, które rozwiązanie jest dzisiaj najbardziej konkurencyjne dla klientów?

Telebimy to ekrany LED, które przeważnie są produkowane w dość dużych rozmiarach. Gwarantują dynamiczny obraz w nasyconych kolorach, który jest znakomicie widoczny nawet w kłopotliwych warunkach atmosferycznych, przykładowo kiedy świeci ostre światło słoneczne. Rynek telebimów w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. Dzisiaj można zdecydować się na zakup tego rodzaju ekranów lub ich wynajem. Które rozwiązanie daje satysfakcjonujące korzyści?

billboardy i telebimy reklamowe
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Końcowy wybór musi być uzależniony od indywidualnych wymagań określonego klienta.

Jeśli po zapoznaniu się z tym tekstem myślisz, że warto byłoby głębiej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tu.

Jeżeli ma się gwarancję, że telebim będzie używany regularnie, wówczas można pokusić się o zakup stosownego sprzętu. Należy jednak pamiętać, żeby wybór był dokładnie przemyślany, wtedy bowiem uniknie się rozczarowania. Jednak, w sytuacji, kiedy telebim jest użytkowany dość rzadko lub jednorazowo, przykładowo na czas określonej imprezy masowej, wynajem jest zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Obecnie proponowany jest wynajem długoterminowy oraz krótkoterminowy ekranów. Wskazane jest obliczyć koszt wynajmu, zwłaszcza w przypadku zawierania dłużej umowy. Może się bowiem okazać, że będzie on większy niż cena kupna nowego ekranu. Najczęściej jednak, razem z telebimem wynajmuje się również atrakcyjną lokalizację – Dailymotion. Telebimy są z reguły umiejscowione w centrach wielkich metropolii lub w uczęszczanych przez mieszkańców punktach, więc wyświetlane na nich informacje docierają do jak największej ilości osób. Nabywając telebim nie zawsze miałoby się możliwość ustawić go w odpowiednim miejscu, co warto koniecznie mieć na uwadze.

wydarzenie kulturalne
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Poza tym, trzeba pamiętać, że kupno ekranu rzeczywiście świetnej jakości to dość obciążający wydatek. Jeśli już klient decyduje się na podobny krok, nie powinien starać się oszczędzać na jakości sprzętu. Podsumowując, opłacalność zakupu albo wynajmu jest zależna zazwyczaj od indywidualnej sytuacji. Niezbędne jest dokonanie stosownych kalkulacji finansowych. Na szczęście, obecnie na rynku oferowany jest różnorodny wachlarz wysokiej jakości telebimów przeznaczonych do sprzedaży, jak również telebimów na wynajem, tym samym niezależnie od własnych wymagań, na pewno odszuka się zadowalające dla siebie rozwiązanie – Wrocław – telebim przy ul. Krakowskiej.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*