Skip to content

Szafki kuchenne

Znajome jest nam powiedzenie, iż, że kuchnia to serce domu. Trafne spostrzeżenie gdyż, to w tym miejscu zwykle skupia się pozytywna energia, życzliwość, zapach potraw i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera. Lecz kuchnia to także meble, które w znacznym stopniu nadają jej charakteru, stylu i klimatu. Decyzja o wyborze mebli kuchennych to jeden z bardziej przyjemnych wyborów na naszej drodze życiowej. Bierzemy pod uwagę barwy, faktury, materiały z których powstanie, reasumując: burza mózgów gwarantowana. Jednak tego kuchennego problemu nikt za nas nie podejmie, dlatego też podejmijmy decyzję, czy bardziej komfortowo poczujemy się w kuchni tradycyjnej czy nowoczesnej. Wybór jest tak duży, iż każdy z nas zdecyduje się na odpowiednią dla siebie ofertę.

kuchnia

Autor: uroczysko.net.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Kuchnia tradycyjna tudzież rustykalna to klimat ciepły i zaciszny. Prym wiodą w niej drewniane , jako materiał naturalny oraz obiekty, które mają swoją historię oraz towarzyszące rodzinie na przestrzeni lat. W takiej oazie spokoju nawet czas wolniej płynie i na pewno poświęcimy chwilę na spróbowanie przysmaków domowej kuchni.

Jeśli jednak wolimy bardziej nowoczesne rozwiązania, czujemy się osaczeni ilością bibelotów i dodatków, wybierzmy kuchnie w jak najprostszej formie. Są osoby, które w związku z trybem życia jak i „średnie” zamiłowanie do gotowania idealnie czują się między minimalistycznym wystrojem wnętrza oraz jednolitymi, gładkimi drzwiczkami szafek. Wiedzmy, że kuchnia w tym stylu wydaje się większa więc jest to idealne rozwiązanie dla małych rozmiarów pomieszczeń.

A może pokusimy się o zawsze modny eklektyzm? I uda nam się połączyć oba te trendy? Dlaczego by nie zrobić ze starego kredensu – połączonego z prostotą i bielą szafek kuchennych – oryginalną ozdobę naszej kuchni. Dzięki temu posunięciu pomieszczenie stanie się niepowtarzalne a przy tym urocze.

Dzięki szafkom to co warte wyeksponowania – wyeksponujmy, a przedmioty mniej okazałe schowajmy za ich drzwiczkami. Wszak kryształowe kieliszki bądź wykwintna zastawa znajdujące się za szybą górnych szafek kuchennych są równie efektowne jak bukiet czarujących róż stojący na stole. Nie zapominajmy, że inwestycja w kuchnię na wymiar jest niemałym wydatkiem, dlatego pośpiech nie będzie dobrym doradcą. Lecz bywają sytuacje, że jednak lepiej na początku dopłacić, by następnie cieszyć się funkcjonalną kuchnią przez wiele lat.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*