Skip to content

Stylowe meble do kuchni, sypialni, salonu

Wyobrażasz sobie dom bez solidnych, pojemnych i praktycznych mebli? To one zajmują największe części powierzchni każdego domowego pomieszczenia, obojętnie czy jest to salon, kuchnia, czy mały pokój. W każdym z pomieszczeń meble spełniają uniwersalne, jak i charakterystyczne tylko dla danego pomieszczenia funkcje. Przy doborze kierujemy się także kwestiami kolorystycznymi.

Meble hotelowe w ofercie marki Majnert

Źródło: meblehotelowe.wajnert.pl
Do rodziny „meblowej” zalicza się m.in. meble tapicerowane. Są to sofy, wersalki, tapczany i fotele z pufami włącznie. Tapicerki, jak i elementy drewniane dopasowuje się do aranżacji mieszkania. Stworzenie aury reprezentacyjnej to zadanie dla salonu, a więc głównego pomieszczenia mieszkania. Niejeden salon posiada także szafy na ubrania, garderoby mniejsze półki, z reguły miejsce na telewizor, kino domowe oraz fragment dekoracyjny, w którym stoją gadżety, czy pamiątki rodzinne.

Meble sypialniane powinny w pewien sposób uspakajać (polecane meble do sypialni). Odgrywają niemałe znaczenie w tworzeniu harmonii i kojeniu do snu po trudach dnia. Dominują komody i szafy – najlepiej jeśli pasują do pomieszczenia i dają nocny klimat, a także, gdy współgrają z dużym i wygodnym łóżkiem. Z reguły takie łóżko jest projektowane dla par, ale łóżka jedynki również można znaleźć. Ceny mebli sypialnianych, ze względu na obecność łóżka, są wyższe niż mebli do pozostałych pomieszczeń.

Zaciekawiły Cię te wiadomości? Bardzo nas to raduje i jednocześnie zachęcamy Cię do wpisu autora (http://www.mcalpine.pl/nasze-produkty/syfony-umywalkowe-odplywy/syfony-umywalkowe-elastyczne/) po następną dawkę detali.

Koszt inwestycji sypialnianej oscyluje w granicach dwóch-czterech tysięcy złotych, można jednak wyszukać oferty zarówno poniżej, jak i powyżej tych widełek.

Kuchenne meble to czysta praktyczność i funkcjonalność. W tej kompozycji przewagę mają szafki na małe akcesoria do kuchni. Górne i dolne półki z reguły rozdzielone są kredensem, funkcjonalną powierzchnią, na której stoją pozostałe kuchenne akcesoria i na której przygotowujemy rozmaite pyszności. Wliczają się do nich również stoły, hokery, a w meble wmontowane są zlewy. „Niezależne” pozostają tutaj nieliczne sprzęty AGD. Nie powinny się wyłamywać – dopasowujemy je do całokształtu kuchni (najnowsze propozycje – piękne sypialniane meble).

Dobrze zatem widać, jak różnią się poszczególne meble od producenta. Uwzględniać powinniśmy kluczowe dwa parametry – zarówno ten funkcjonalny, polegający na dostosowaniu fasonu mebli do praktycznego użycia oraz kolorystyczny tworzący klimat każdego z domowych pomieszczeń.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*