Skip to content

Smarownice mechaniczne dzięki nowoczesnej technologi mają wszechstronne przeznaczenie w różnych przemysłach i sprzętach

Automatyczne oliwiarki mają ogromne atuty używane w przetwórniach czy pracowniach. Są to urządzenia, które pod naporem oliwią elementy olejem czy też smarem stałym. Chronią elementy przed uszkodzeniem oraz zapewniają ciągłą pracę sprzętom dzięki właściwej dawcę smaru.

maszyny przemysłowe

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Chemiczne smarownice automatyczne jest kilka modeli dla właściwych zastosowań, które posiadają zadanie spełniać – więcej dowiemy się z Esoil. Greasomatic to jedno z wielu urządzeń do punktowego oliwienia, stosowany w szeregu przemysłach. Oliwiarka punktowa jest wykorzystywana do oliwienia smarem w sposób prosty i skuteczny, do tego jest ogromnie ekonomiczny. Oferuje kompleksowe działanie stosowane na przykład przy pompach, kompresorach, a też używają je rafinerię, sztolnie czy fabryki przemysłu owocowo-warzywnych, są w sprzętach lotniczych, w przemysłach tkanin, szkieł czy plastyków.

Używane są także w elektrowni, w motoryzacji, w zakładach chemicznych, stalowych czy przy obróbce drzewa. Mosty, statki czy też dźwigi bez samoczynnych smarownic ażeby nie realizowały własnej funkcji. https://www.esoil.pl/k,3,molykoteemicznego dawkowania smaru, więc jest samoistny oraz nie potrzebuje pomocniczych pomp, napędów, napływu prądu czy sprężonego powietrza, by należycie funkcjonowało. Raz umocowany i włączony, funkcjonuje bez dozoru dopóki nie minie ustalony poprzednio czas aktywności.

Elektryczne samoczynne smarownice precyzyjnie nadzoruje dozowanie smaru przez elektronowy układ sterujący i nie zmienia się na skutek zmian temperatur. Działanie smarownicy zawiadamia świecąca się w trybie ciągłym czerwona dioda, jaka gaśnie po wskazanym okresie pracy urządzenia, a w sytuacji awarii, spóźnienia zbiornika smaru czy też wyczerpania baterii, lampka zawiadamia światłem migoczącym. Smarownice automatyczne są wytrwałe na promienie UV, a również korozję, kurz, wilgoć czy wibrację.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*