Skip to content

Ślub jest niezwykłym momentem dla każdej zakochanej pary – ale by był niezapomniany musimy się mocno wysilić

Ślub przy ołtarzu i przyjęcie weselne niejednokrotnie bywają przez zakochanych wspominane przez całe życie. Oglądają często fotografie oraz filmy z wesela.

winietki ślubne
Autor: Roger Wollstadt
Źródło: http://www.flickr.com
Po wielu latach mówią wnukom o pięknej, ślubnej sukni oraz piętrowym torcie.

Zaciekawił Cię ten tekst? To bardzo dobrze, ponieważ także ta oryginalna strona (http://www.leoapart.com/apartamenty_wroclaw/33) zafascynuje Cię zupełnie, zatem sprawdź to!

/J]

Jasne wydaje się, że najważniejszą kwestią, od której należy zacząć, kiedy wyprawiamy przyjęcie, jest wybranie daty. Później musimy zatroszczyć się o wybór odpowiedniej restauracji oraz kucharki. Nie możemy zapomnieć także o sukience i kapeli. Zdawać by się mogło, że to prawie koniec listy z przygotowaniami do przyjęcia. Nic bardziej mylnego – a zaproszenie wysłane do każdego gościa z dość dużym wyprzedzeniem? Jeżeli nasza rodzina rozsiana jest po całym kraju, to zaproszenie do wszystkich powinniśmy wysłać nawet pół roku wcześniej. Powinniśmy dać każdemu możliwość zaklepania wolnego dnia w pracy i transportu na najważniejszy dzień w naszym życiu.
Winietki ślubne są tym, o czym niewiele osób pamięta przy organizowaniu przyjęcia weselnego. A to spory błąd. To one pozwalają nam wwieść na salę ład. Gdy wszyscy ludzie wchodzą do sali, gdzie poustawiane są stoły, to mogą na winietkach dostrzec swoje nazwisko i będą wiedzieć, gdzie powinni usiąść.

Myślisz, że wymienione informacje są absorbujące? Super, zatem z pewnością szczegóły tu rehabilitacja stawu kolanowego Wrocław zamieszczone też Cię zaciekawią.

Regularnie zdarza się jednak, że młodzi zapominają o tym istotnym elemencie i w ostatnim momencie chcą je kupić w sieci. Winietki ślubne są wykonane z pięknego papieru.

Mogą być zabawne albo eleganckie i możemy zamówić na nich jakiś obrazek. Kolorystycznie również powinny pasować do kwiatów czy przybrań na weselnym stole.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*