Skip to content

Rzeczowe i trwałe belki dachowe do auta -o których powinno się wiedzieć?

Belki dachowe do wozu są podstawą jeżeli chodzi o zamontowanie bagażnika. Teraz decydując się na założenie bagażnika na dachu wozu mamy faktycznie bardzo duży wybór rozmaitych typów i modeli bagażników, dlatego z łatwością również dopasujemy wyborne belki dachowe, ponieważ ich asortyment także jest niezmiernie spory.

Czy musisz mieć belki dachowe?

Wybierając belki do wozu wypada wziąć pod uwagę sylwetkę przewożonych ładunków, stylistykę i design, a także to, żeby wyłonione przez nas belki były dobrze dopasowane do danego auta.W dzisiejszych czasach dobór bagażnika a co za tym idzie belek dachowym jest pewno bardziej trudny aniżeli niegdyś. Dawniej układ montażu bagażników był niesłychanie prosty, niezależnie od modelu wozu w większości wypadków mocowało się go na tak zwanych rynienkach.

Jeżeli przeczytane przez Ciebie tutaj materiały są niewystarczające, to ta wskazówka ze strony (https://novagroup.pl/kategoria/urzadzenia-do-liftingu-i-inne) na pewno okaże się warta poświęcenia jej czasu.

Dziś producenci samochodów prześcigają się w ofercie najświeższych, najlepszych i oryginalnych samochodów, jakie niejednokrotnie różnią się od siebie pod wieloma względami, również jeżeli chodzi o punkty montażowe bagażników jak również karoserie. Zatem dobór bagażnika i belek dachowych jest w dzisiejszych czasach nieznacznie trudniejszy niż kiedyś.

Autor: Hyundai

Kupując belki dachowe należałoby także dowiedzieć się jaka jest różnica pomiędzy belkami bazowymi a relingami. Belki bazowe to przynajmniej dwie belki, które są mocowane w poprzek dachu samochodowego. Można na nich bez trudu przewozić rowery, artykuły budowlane i dużo innych rzeczy. Belki te są tytułowane bagażnikiem. Gdy jesteś zainteresowany autem, musisz koniecznie zwrócić uwagę też na nakładki na drzwi.

Z kolei relingi to dwa profile, które odmiennie są określane belkami wzdłużnymi i jak pewnie nietrudno się domyślić są one mocowane na długości wozu. Szczególnie relingi pełnią rolę dekoracyjną i estetyczną, jednak mają także swoje pewne plusy użytkowe. Jeżeli kierowca potrzebuje przewieźć jakiś ładunek na dachu wozu, to do relingów może dodatkowo dokupić belki poprzeczne, co da mu sposobność przetransportowania dowolnych rzeczy na dachu samochodowym. Dlatego połączenie relingów z belkami poprzecznymi można obecnie uznać za bardzo efektywne i pożyteczne.
Dodatkowe infocoś o chlapaczach

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

There are no related posts on this entry.

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*