Skip to content

Zainwestuj w profesjonalne szyby okienne.

Ważna jest nowoczesna marka w szkle, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i profesjonalnych systemów, cechujących się najwyższą jakością. Podczas produkcji szyb zespolonych używa się różnego rodzaju szkła, zmieniając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.

Okna

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy szyb zespolonych można podzielić na zdobywające coraz większą popularność, nowoczesne zestawy dwukomorowe – w skład których wchodzą trzy szyby i zestawy jednokomorowe – w skład których wchodzą dwie szyby. W przestrzeniach między szybami możemy montować dekoracyjne elementy. Poniżej zobaczycie rodzaje szyb zespolonych.

W dzisiejszych czasach znacząca w technologii budowlanej jest izolacja cieplna. Aby ograniczyć straty ciepła z pomieszczenia na zewnątrz, w oknach montuje się szyby termoizolacyjne z niskoemisyjną powłoką, we wnętrzu przestrzeni międzyszybowej.

Najważniejszym zadaniem jakie spełniają szyby antywłamaniowe jest bezpieczeństwo lokatorów. Szyby te stwarzają dużą ochronę domu przed złodziejami. Wykorzystanie szyby antywłamaniowej w oknie ze wzmocnionymi okuciami pozwala na rezygnację z dodatkowych zabezpieczeń takich jak kraty. Szyba np. GlasMax Secure jest szybą laminowaną. Dzięki temu stopień bezpieczeństwa możemy dostosować do naszych potrzeb wykorzystując różne kombinacje szkła oraz liczbę warstw ciężko rozciągliwej folii PVB. Im jest więcej warstw szkła i grubsza folia, tym lepsza jest ochrona przed włamaniem.

Szyby przeciwsłoneczne zapobiegają przegrzewaniu się pomieszczeń, zwiększa to znacznie komfort oraz obniża koszty klimatyzacji. Wyjątkowe znaczenie ma to w przypadku budynków użyteczności publicznej np. biurowcach. Nasze nowoczesne szkła przeciwsłoneczne stanowią nie tylko skuteczną ochronę przed niepożądanym nagrzewaniem się pomieszczeń latem, ale także zmniejszają straty ciepła w czasie zimy.

Ogromne znaczenie dla naszego komfortu ma także ochrona przed hałasem. Oferowane szyby dźwiękoizolacyjne powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie można zlikwidować lub zmniejszyć źródła hałasu.

Już dziś znajdź rozwi? oferta przejdź do strony odpowiednie dla siebie!

Odkryj ofertę wykończeń pomieszczeń przedsiębiorstwa :

Wyświetl większą mapę

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*