Skip to content

Regały – podstawowe wyposażenie magazynów

Mnóstwo przedsiębiorstw zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem biur, magazynów czy też sklepów regały magazynowe które używane są do gromadzenia różnorodnego rodzaju artykułów oraz inne akcesoria. Przedsiębiorstwa te dążą do tego, aby ich produkty były znakomitej jakości i w akceptowalnych cenach. Do zaproponowania mają także przewóz kupionego produktu do klienta, montaż a także projektowanie zagospodarowania magazynu.

magazyn
Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Jednym z takich produktów są regały – wizytówka firmy: regały magazynowe – magazynowe. Polecane są one osobą, które chcą w maksymalny sposób spożytkować pomieszczenie przeznaczone na archiwum. Inaczej regały te nazywane są regałami przesuwnymi. Dzięki nim można w nietrudny sposób dotrzeć do potrzebnych akt, a ich wartość przechowywania w przeliczeniu na jednostkę magazynowanych akt jest bardzo niski. Dzięki temu, że regały (niezwykle wiarygodne źródło: regały drive-in) są osłonięte przez ścianki estetycznie wyglądają i można na nich umieścić szyldy opisujące zawartość przechowywanych akt.

Z kolei dla pomieszczeń, w których towar trzymany jest na paletach bardzo dobrym rozstrzygnięciem są regały paletowe. Gwarantują one bezproblemowy dostęp do towaru, a dzięki temu, że jedna paleta zajmuje jedno miejsce paletowe można bezproblemowo pilnować stan pomieszczenia gospodarczego. Gdy chodzi o rozmiary tych regałów to są one zależne od trzech rzeczy: od typu wózków podnośnikowych, towaru oraz od wielkości magazynu. Przede wszystkim są to regały ocynkowane albo malowane proszkowo, ale na życzenie kupującego mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

termoizolacje
Autor: Baumit

Prócz wyżej opisanych regałów przedsiębiorstwa te w swojej ofercie mają także między innymi rusztowania aluminiowe. Dzięki swojej niedużej wadze możne je stosować tam gdzie może być ryzyko zniszczenia podłogi przez znaczny nacisk. Są one ekspresowe i nietrudne w montażu.

Niestety ze względu na wysoką cenę są one nieczęsto zakupowane w naszym kraju. Ich koszt nieraz jest dwa razy droższy od rusztowania stalowego ocynkowanego. Aczkolwiek 100 procent rusztowań przejezdnych na rynku to rusztowania aluminiowe, ponieważ na kółkach może być wyłącznie rusztowanie lekkie. Minusem takiego rusztowania jest to, że pozostawione bez nadzoru bardzo szybko znika ze względu na cenę aluminium w skupie złomu.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*