Skip to content

Klucz dynamometryczny jonnesway, zamiennik prądu z rozruchem

Klucz dynamometryczny, to narzędzie szeroko używane na całym świecie, zapewnia skrupulatne dokręcanie kombinacji gwintowanych. W każdym porządnym zakładzie naprawy samochodów absolutnie nie może go zabraknąć. Klucz dynamometryczny jonnesway, to urządzenie precyzyjne, służące do dokręcania spojeń gwintowych z siłą o precyzyjnie wyznaczonym momencie.

warto przeczytać

Autor: John R. Southern
Źródło: http://www.flickr.com
Wykonany jest ze stali chromowo wanadowej, co zapewnia jego solidność i wytrzymałość. Klucz dynamometryczny jonnesway ma mechaniczny naciąg zapadki dynamometrycznej, jaka po osiągnięciu wymaganej mocy dokręcania, skacze o jeden ząbek, wydając znaczący dźwięk. Wielkość momentów ulokowana jest w trzonku klucza, jej regulacja zachodzi poprzez obrót nasadą, następnie powinno się zastopować klucz zawleczką na końcu rączki.

Rączka sporządzona jest z solidnego materiału syntetycznego i posiada ergonomiczny kształt. Klucz dynamometryczny jonnesway (kliknij w link) ma certyfikat (więcej szczegółów) kalibracji. Klucz dynamometryczny jonnesway jest urządzeniem z górnej półki. Nie są najtańsze, jednak warto zainwestować, żeby długie lata radować się należytym, wydajnym urządzeniem.

klucze dynamometryczne, klucze

Prostownik to fragment, względnie komplet elementów elektronowych który służy do transformacji napięcia przemiennego na napięcie jednego symbolu i jest wymienione na zasilanie stałe.Prostownik z rozruchem i przełączaniem napięcia ładowania jest niezastąpiony w każdym warsztacie, prywatnym garażu, lub gospodarstwie rolniczym. Prąd ładowania sterowany jest w 6 skalach. To bezproblemowe w obsłudze urządzenie, wspomagające rozruch dzięki przełącznikowi, na długim kablu. Duże wskaźniki umożliwiają precyzyjny odczyt bieżącego prądu ładowania, oraz napięcia, a sam przebieg ładowania, może być na bieżąco śledzony.

Prostownik z rozruchem ma nadzwyczaj solidne zaciski biegunowe do ładowania akumulatorów, o izolowanych uchwytach, jakie przynoszą perfekcyjny kontakt z biegunami akumulatora. Prostownik z rozruchem ma podwójną ochronę. Przed przeładowaniem i mylnego podłączenia. Bardzo wytrzymała, stalowa obudowa, jest wytrzymała na zarysowania i wyposażona jest w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie go.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*