Skip to content

Jesień inspiracją dla projektantów wnętrz

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku. Liście na drzewach mają wtedy złocisto brązowe, ciepłe kolory. Od lat to właśnie barwy jesieni były inspiracją dla wielu artystów. Obecnie stanowią one inspirację dla osób zajmujących się dekorowaniem wnętrz. Ciepłe barwy przynoszą ukojenie duszy, są relaksujące i pomagają się odprężyć.

Jesień przynosi jednak znacznie więcej pomysłów do urządzenia wnętrza. Liście, szyszki, kasztany i żołędzie mogą być idealną i przede wszystkim – wszechstronną i darmową ozdobą.Ozdoby z tych materiałów niektórzy wykonują samodzielnie, jeśli ktoś jednak nie ma talentu manualnego, tego rodzaju ozdoby może kupić w sklepie.

odpady (polecamy przejdź) jest najbardziej malownicza

Naturalne barwy rozmaitych liści mogą służyć jako wzór kolorów dla farb do ścian lub tapet. Bez trudności można dostać popularne ostatnio fototapety z elementami związanymi z jesienią. Do tych elementów świetnie sprawdzą się meble (zachwycająca pufa pikowana) z ciemnego drewna, albo utrzymane w odcieniach beżu. Umiejętnie dobrane zasłony będą dopełnieniem efektu.

Jako jesienne dekoracje wspaniale sprawdzą się powycinane dynie dynie czy patisony. Stanowią one również bardzo dobrą dekorację na halloween i sprawdzą się idealne również w roli lampionów. Gustownie przedstawiają się także suszone liście zmieszane z kasztanami w szklanej misie. W sklepach można nabyć gotowe elementy tego typu, które pełnią również rolę odświeżacza powietrza.

Pomocna dłoń dla każdego

W trakcie urządzania domu niezwykle potrzebne mogą być różnego typu strony internetowe. Tam, oprócz świetnych pomysłów na dekoracje czy dodatki, można znaleźć gotowe i kompleksowe udane projekty łazienek. Jeśli jednak to nie okaże się wystarczające, można poprosić o pomoc dekoratora wnętrz, który za określoną cenę stworzy indywidualnie dopasowany projekt dla całego mieszkania. Jest to na pewno lepsze rozwiązanie, niż korzystanie z projektów znalezionych w internecie.

Pomysł zaproponowany przez dekoratora można dowolnie zmieniać. Wnętrze urządzone w jesiennym stylu sprawdza się świetnie także w inne pory roku – latem daje ukojenie, w zimie natomiast stanowi ciepłą przystań dla skołatanych nerwów (ciekawa strona).

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*