Skip to content

Prezent mysi być od serca

Czasem mała rzecz potrafi czynić cuda. W codziennej krzątaninie, w której sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe mszczą się, warto kupić jak najwięcej praktycznych pomocy. Gubisz drobne? Nie masz gdzie trzymać ważnych dokumentów, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzeba ci małej pomocy, niedrogich podręcznych wspomagaczy?

prezent
Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiem, że słowo ”wspomagacze” brzmi jakby poruszany był temat jakiegoś suplementu na zmęczenie i ciągłe napięcie, ale nie, porozmawiamy o bardziej przyziemnych i zdecydowanie tańszych sprawach. Będziemy mówić o kilku gadżetach, które czynią życie łatwiejszym, takich jak np. oryginalne etui na pas.

To mała, a jakże pomocna rzecz. Nie musisz zapychać kieszeni portfelem, telefonem komórkowym czy kluczami. A może nie posiadasz kieszeni? Nie musisz też zabierać ze sobą plecaczka na nieduże, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas pomieści się wszystko, co niezbędne, a co najbardziej istotne, każdą z tych rzeczy masz na wyciągnięcie ręki. Skoro więc chcesz otworzyć drzwi, a nie masz pod ręką kluczy nie musisz przeszukiwać kieszeni, wystarczy spojrzeć do etui, podobnie na zakupach – łatwo wyciągasz portfel, bez zbędnych ceregieli.

prezent
Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już jesteśmy w temacie portfela, to warto wspomnieć o kolejnej cudownej rzeczy – o portmonetce. To bardzo użyteczna rzecz, pochowasz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko gubić się po torbie lub w kieszeniach. W portmonetce najprościej znaleźć bilon, a co najważniejsze zmieścisz ich tam wiele, więc zawsze znajdziesz potrzebną kwotę. Docenisz tą opcję, a jeszcze bardziej będą szczęśliwe panie ekspedientki, które często nie mają bilonu.

Bardzo poręczną rzeczą jest także portfel na łańcuszku. Nie dość, że ciężko go zgubić, to jeszcze szybciej zniechęcisz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek zapewni bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna bardzo fajna rzecz, lecz nadaje się bardziej na podarunek. Myślałeś czasem, jak dać na przykład komuś na prezent pieniądze? Chyba zwykle jest z tym kłopot, bo to temat drażliwy. Nie można podarować po prostu do ręki, bo w taki sposób przecież załatwiamy każdą transakcję, a prezent nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Raczej nie. Idealnym rozwiązaniem są bezpieczne portfele na łańcuszku. Co więcej, można umieścić na nim życzenia, co dodaje mu odpowiedniej powagi.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*