Skip to content

Czym się zajmują specjaliści z firmy Oracle

Oracle to wielka firma, która działa na gałęzi informatycznej. To jedna z najbogatszych marek w Stanach Zjednoczonych i na świecie, a jej potęga bierze się z tego, że jest partnerem dla innych firm. Oracle jest zaliczana do tak zwanej słynnej trójki korporacji programistycznych.

projekty unijne
Autor: www.PolskaProjektowa.pl
Źródło: www.PolskaProjektowa.pl
Programistyczny gigant para się głownie robienie i kontrolowaniem programów dla biznesu. Chodzi tu o specjalnie zaprojektowane bazy informacji, które mogą znacznie usprawnić pracę firmy. Marka sprzedaje duży wachlarz wyspecjalizowanych produktów dla biznesów z różnych obszarów gospodarki. Kilka lat temu Oracle przejęło swojego przeciwnika, giganta informatycznego Sun Microsystems. To ustabilizowało ekonomiczną dominację]przewagę firmy z Ameryki.

Teraz w zasadzie każda firma wykorzystuje PC do swego działania, zatem istnieje ogromny popyt na tego gatunku usługi. Dostrzegł to najwyraźniej ojciec firmy, Larry Ellison, który ponad 30 lat temu zarejestrował swą inicjatywę. Warto wspomnieć, że ojciec Oracle był niezwykle bliskim przyjacielem innego przedsiębiorcy, zmarłego kilka lat temu legendarnego Steve’a Jobsa.

biurko
Autor: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Uzyskać pracę jako programista Oracle np. poprzez na pewno nie jest łatwo. Programista Oracle powinien odznaczać się przede wszystkim rozległą wiedzą na temat kreowania i obsługi wielkich baz danych. Korporacja potrzebuje ludzi bystrych i doświadczonych, którzy bardzo znają się na tej profesji i nielękają się zadań, jakie potrafi przynieść posada jako programista Oracle.

Jeżeli zamierzasz ubiegać się o pracę w innej firmie, możesz do Google wkleić sformułowanie „praca programista”. W trwającej sytuacji na rynku zawodowym sprawni informatycy są ciągle na uprzywilejowanej pozycji. Bez wątpienia prędzej zdobędą stałą posadę niż ktoś, kto ukończył studia socjologiczne i odbył praktyki w restauracji.

Źródło: Oferty pracy Itkontrakt

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*