Skip to content

Postaw na oryginalność, wybierz rękodzieło

Unifikujący się glob ogarnia masowo produkowana tandeta. produkty w sklepach są podobne do siebie i marnej jakości. Dzieje się to każdej branży, od gastronomii, aż po sztukę i modę. Każda akcja wywołuje reakcję, zatem w kontrze do tych procesów narodziła się moda chociażby na kupowanie jedzenia wprost od rolnika, offowe filmy, triumfuje biżuteria ręcznie robiona, meble z drewna sono, ubrania i inne rękodzieła.

meble ściągnięte z indonezji

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.

W sieci promują się pracownie artystyczne, zwykle prowadzone przez jedną lub kilka osób, wytwarzające przedmioty używane na co dzień, będące istnymi majstersztykami rękodzieła. Dzieje się tak, bo sieć to świetne i niedrogie miejsce na promowanie tego typu biznesów. Zobaczyć możemy robione na szydełku rękawiczki, płaszcze i narzuty, kartki okolicznościowe pieczołowicie zdobione na wszelkie okazje, biżuterię autorską, pkomoda (polecamy lustro w złotej ramie)ękne meble ze starych łodzi i wiele innych, unikatowych i sprawdzonej jakości skarbów. Zachęcam zajrzeć tutaj serdecznie zapraszam.

Jeśli chcesz doskonale upiększyć mieszkanie, proponuję pomyśleć o wyrobach ślicznie ozdobionych metodą decoupage. Nie znajdziesz ich w ogromnych sklepach z meblami, nie natrafisz na nie również w hipermarketach. Oferowane są wyłącznie w kameralnych pracowniach i firmach produkujących unikalne meble indonezyjskie, które, jak pisałem wcześniej, promują się zazwyczaj w Internecie. A wszystkim panom, pragnącym dać ukochanej niezapomniany prezent, szczerze polecam wyroby artystów rękodzieła. Kartki urodzinowe ręcznie robione dają ci gwarancję, że podarowałeś bliskiej osobie coś absolutnie unikatowego i niepowtarzalnego.

Rozchwytywane są wyroby regionalne, zarówno żywieniowe, jak i artystyczne jak np. meble takie jak te polecam przeczytać. Unia Europejska mocno chroni wyjątkowość i różnorodność lokalizmów i regionalizmów. Pod prawną osłoną znalazły się m.in. oscypek i hafty z Koniakowa. O unijne przywileje walczy, razem z wieloma innymi wyrobami, podtatrzańska śliwowica.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*