Skip to content

Porady i wskazówki przy zakupie samochodu, jakie są wady i zalety kredytów na samochód.

Jednym z większych wydatków, które należy uwzględnić w domowym budżecie jest kupno samochodu. Obecnie rozpiętość cen jest przeogromna, tak samo jak liczba oferowanych samochodów na rynku pierwotnym i wtórnym. Tanie, kilkunastoletnie samochody można już kupić za dwa tysiące złotych, i w tej kwocie być może powinno się udać znaleźć coś, co jeszcze przez kilka lat będzie jeździć. Oczywiście decydując się na taki zakup należy mieć na uwadze to, że auto może się psuć, a w którymś momencie coraz to nowe naprawy staną się mało nieopłacalne. Wśród kupujących największym powodzeniem cieszą się samochody kilkuletnie, o wartości między dziesięcioma a trzydziestoma tysiącami. Wybierając takie auto można mieć pewność, że przez kolejne kilka lat będzie ono bez większych problemów służyć, oprócz tego modele z tych roczników są już dość wygodne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Oczywiście dla chętnych ofertę mają liczne salony firmowe, które oferują nowe pojazdy, lecz przy takim zakupie liczyć się trzeba będzie z koniecznością wydania przynajmniej pięćdziesięciu tysięcy złotych.

Jeżeli ktoś kupuje samochód za tysiąc złotych, to przeważnie będzie to robił za gotówkę.

Zgłąb bardziej tę sprawę i zobacz treść na stronie (https://szukasz-pracy.pl/gdzie-polacy-pracuja-w-holandii/). Są tam pokrewne artykuły, zatem niewątpliwie odnajdziesz dla siebie coś zajmującego.

Ale kupno samochodu droższego to dla większości ludzi może być zbyt duży wydatek na raz, i wówczas taka osoba przeważnie bierze kredyt na samochód. Propozycja banków przy takich zakupach jest całkiem spora, kredyty na auta są dzisiaj udzielane sprawnie i bez dużych formalności. Będzie to wynikać głównie z tego, że do momentu spłaty kredytu samochodów stanowi zabezpieczenie, a bank staje się jego współwłaścicielem, z takich też przyczyn kredyty samochodowe mają także dość dobre oprocentowanie, znacznie mniejsze niż typowe konsumpcyjne pożyczki. Rzecz jasna aby dostać kredyt na auto trzeba wykazać się należytymi zarobkami, ale formalności będzie przy tym znacznie mniej, niż przy tradycyjnych kredytach. Kupując auto na kredyt należy się dodatkowo liczyć z jakimiś innymi wydatkami, z pewnością za każdym razem konieczne będzie kupno polisy AC, która w normalnym użytkowaniu obowiązkowa nie jest.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*