Skip to content

Niesztampowe prezenty z adrenaliną

Stosunki z bliskimi osobami należy we właściwy sposób pielęgnować. Jakakolwiek przyjaźń, nawet ta na śmierć i życie, nie przetrwa próby czasu, jeśli obie strony w równym stopniu nie zechcą podkładać do tego żarzącego się ognia. Trzeba poświęcać naszym najbliższym mnóstwo zaangażowania, przejmować się ich sprawami, jak również, od czasu do czasu, rozpieszczać. Niezmiernie przyjemnym gestem jest obdarowywanie się podarunkami. Mogą to być w rzeczywistości tylko drobne rzeczy, które jednak dobitnie sygnalizują nasze głębokie uczucie.

Czasami jednak podarunek powinien być bardziej okazały. Są przecież w ciągu naszego życia takie wydarzenia, które potrzebują właściwej oprawy. Stąd też i podarki z okazji ślubu, urodzin, czy ważnego sukcesu zawodowego powinny być dopasowane do danej sytuacji. Zrezygnujmy jednak z oklepanych rozwiązań. Bukiet kwiatów oraz pudełko czekoladek to nie za bardzo wyszukany pomysł. W końcu możemy dużo więcej!
Subaru Impreza zimą
Autor: Grant.C
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy zainteresować się podarunkami z adrenaliną, które robią teraz furorę (strona www). Jeśli nasi przyjaciele zaprosili nas na ślub, postarajmy się o coś więcej niż tylko porcelana (zdjęcia na porcelanie) śniadaniowa, czy zestaw garnków. To najistotniejszy dzień w ich życiu, dlatego dobrze jest zaakcentować tę chwilę jakimś niecodziennym podarunkiem. Rewelacyjnym pomysłem może być romantyczny lot balonem nad miastem .

Masz ochotę rozszerzyć swoją znajomość rzeczy z owego zakresu? Z taką myślą opracowaliśmy kolejny post na podanej witrynie – najnowsza treść (http://manewr.eu/nauka-jazdy-warka/) czeka tam na Ciebie.

tego typu niezwykła atrakcja może się sprawdzić także jako prezent na rocznicę. Jeżeli narzeczeni są miłośnikami mocnych wrażeń, możemy sprezentować im skok na bungee.

Nim jednak młodzi wypowiedzą to uroczyste „tak”, przed tym ma miejsce wieczór kawalerski. Jeżeli nasz kumpel porzuca stado i dobrowolnie wkłada na swoje ręce kajdany małżeństwa, trzeba przygotować coś naprawdę szalonego. Co raz częściej panowie wybierają emocjonujące starcia w paintball od alkoholowej libacji w nocnym klubie. W leśnych chaszczach prezentują swoje prawdziwe nieobliczalne oblicze. Bardzo często na tego typu imprezy wynajmuje się także quady. Szalona przejażdżka po okolicy, a potem całonocne ognisko, pieczenie kiełbasek i rzewne śpiewy to niezwykle męska rozrywka. A przyszłe panny młode nie będą mieć powodów do zazdrości.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*