Skip to content

Zakupy nowej XXI wieku

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Tłumy ludzi na poczcie czy agencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwierniejszych fanów tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, kiedy opłat dokonywało się wyłącznie przy okienku agencji pocztowej już przeminęły.

Kliknij ten odnośnik, a potem zdobądź więcej szczegółów dotyczących analizowanej w tym serwisie treści. Otrzymasz wtedy szerszą wiedzę.

Należy się cieszyć, ponieważ teraz jesteśmy w stanie opłacać należności za zakupy nie wychodząc z domu i co godne podkreślenia– zupełnie za darmo.

Mikropłatności – portfel internetowy kontra prawdziwy.

Od lat zauważono zapotrzebowanie na rynku na możliwość regulowania niewielkich sum, który będzie bezpieczny, łatwy oraz skuteczny. Sposób taki określany jest jako płatności smsem. Dokonuje się ich za pomocą tak zwanych wirtualnych portmonetek przez logowanie się na stronę internetową. Możemy w ten sposób dokonać zakupu o niewielkiej kwocie np: prasa, transmisji wideo, dostępu do stron www czy w celu zamieszczania anonsów. Mikropłatności są pozbawionym ryzyka sposobem zarządzanie (zobacz szkolenia dla technologów produkcji) portfelami oraz co warte podkreślenia, wystarczą trzy kliknięcia aby zapłacić za transfer danych czy zakup.

SMS – nowy sposób płatności.

Zbliżonym wynalazkiem ułatwiającym dokonywanie bezpiecznych zakupów są kody sms. Służą one do zatwierdzania płatności dokonywanych za pomocą portaluwww albo telefonicznego. Składa się na nie 6 liczb wpisywanych w okno portalu lub podawanych konsultantowi. Kody sms są pozbawionym ryzyka sposobem potwierdzania płatności bezgotówkowych. Musimy jednak pamiętać o tym, że trzykrotne wprowadzenie błędnego sms kodu zablokuje nam dostęp i będziemy musieli powtórnie uwierzytelnić nasze konto.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Wszystkie modernistyczne sposoby płatności są bardzo skutecznie zabezpieczone tak, aby nie mogły być dokonane przez niepowołane ręce. Jeżeli chodzi o mikropłatności jak też płatności smsem trzeba pamiętać aby nie udostępniać swoich haseł bankowych i kodów sms innym osobom.

Dokonywanie opłat nigdy nie było tak szybkie i łatwe jak teraz – ciekawy artykuł. Mając dostęp do internetu oraz komputera swobodnie jesteśmy w stanie płacić rachunki, kupować w sieci czy operować swoim portfelem. Jest to nieocenione w erze pośpiechu i braku czasu. Świnka skarbonka nie będzie już użyteczna a my, nareszcie możemy spać spokojnie nie zamartwiając się o nasze oszczędności.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*