Skip to content

Oświetlenie sklepu odzieżowego jest ogromnie istotnym szczegółem

Przychodząc do sklepu odzieżowego zauważamy rozstawione na półkach i regałach wspaniale ułożone ubrania. Bluzki na wieszakach mienią się w oczach, każda w innym kolorze lub z odmiennym nadrukiem, a obok spodni ułożonych na regałach nie da się przejść obojętnie. By przykuć atencję nabywców bardzo ważne jest oświetlenie. To ono ma nas zachęcać do przekroczenia progu tegoż właśnie miejsca a także do tego, abyśmy z chęcią weszli tam po raz następny.

sklep odzieżowy
Klient wchodząc do sklepu odzieżowego widzi ubrania i akcesoria wyeksponowane na półkach. Na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, ale po przypatrzeniu powinno się zaobserwować, iż to właśnie dobre oświetlenie sklepu odzieżowego sprawia, iż mamy ochotę tam przebywać i wracać. Odgrywa ono nadzwyczaj znaczącą funkcję w prowadzeniu go. Ludzie przebywający w ponurych pomieszczeniach w mgnieniu oka czują się umęczeni i wyczerpani, nie czują zapału do pracy oraz szybko się męczą, co ma wpływ zarówno na kupujących jak i pracowników. W sklepie powinno być jasno, klarownie, blask powinien promieniować zewsząd, nawet z okolic przymierzalni, właśnie dlatego, aby czuć się w nim dobrze. Niebagatelne znaczenie ma atmosfera i nastrój, jaki możemy wykreować poprzez stosowanie różnego typu lamp i kinkietów.

Mogą one być dobrane stosownie do stylu sklepu, a także utworzyć zachwycający wygląd. Wielu producentów wyposaża swoje lokale w kule dyskotekowe dla wykreowania przyjemnego klimatu, ale zastosować można również lampy zwieszane, wpuszczane lub nabudowane. Oświetlenie sklepu odzieżowego winno być dopasowane adekwatnie do układu pomieszczenia, z uwzględnieniem zakątków czy też skosów w ścianach, aby każde miejsce było widoczne a towar wyeksponowany – dowiedz się więcej. Aby dobrze pokazać
odzież

artykuł stosuje się najczęściej oprawy szynowe na źródła wyładowcze „metalohalogeny”. Przy wyborze żarówek pamiętajmy o tych z dużym współczynnikiem oddawania barw i wysokiej skuteczności świetlnej przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej, aby zadbać także o względnie niskie koszty energii elektrycznej. Wybór w sklepach czy hurtowniach jest wielki, więc dekorator wnętrza nie powinien mieć trudności z wyborem lamp.

Światło eksponuje artykuł i powoduje, że jest on bardziej rzucający się w oczy.

Czy szukasz nowych danych na omawiany wątek? Jeśli tak, to przenieś się do źródła, na którym odnajdziesz ważne komunikaty, które zachowasz w pamięci na długi czas.

Może również wykreować w pomieszczeniu odpowiedni klimat, który sprawi, że nie tylko chętnie wstąpimy do sklepu raz, ale będziemy tam przychodzić nierzadko i kupować ubrania.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*