Skip to content

Fotolaminaty na meble i drzwi

Czy wiesz, że 20 minut wystarczy, aby twoje wnętrze całkowicie zmieniło swój dotychczasowy wygląd? Jeśli fronty mebli już dawno utracił swój wdzięk, można użyć ich nawierzchnię do wykreowania nowej aranżacji. W sam raz nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, przedstawiające interesujące grafiki i fotografie lub fototapety.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Kupno nowych mebli to nietania inwestycja. Zamiast usuwać sędziwe meble, warto podarować im drugie życie i stylowy image. Fronty meblowe i drzwi oklejone fotolaminatem są w stanie stać się trendy fragmentem w nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Montowanie fotolaminatu jest bardzo podobne do naklejanie normalnej naklejki. Dekoracja zawiera trzy warstwy: zdjęcia, folii i laminatu, połączonych w pojedynczy arkusz gotowy do aplikacji na wybraną powierzchnię. Rozmiar mebla lub drzwi nie jest ważne, ponieważ fotolaminaty sporządzane są na osobiste zlecenie.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fotolaminaty są wytrzymałe na powierzchowne zniszczenia i pobrudzenia. Powierzchnię okleiny można oczyścić przy pomocy delikatnej, zwilgotniałej ściereczki. Fotolaminaty, w odróżnieniu od większości fototapet, są wodoodporne, dlatego też można stosować je także na nawierzchniach narażonych na niejednokrotny kontakt z wilgocią, np. w łazience, kuchni i WC.

Dobór grafiki oraz kolorystyki na dekoracyjne fototapety bądź fotolaminat zależy od stylu, w którym ma być zaaranżowane wnętrze i indywidualnego smaku. Widok może pokazywać każdą tematykę, np. zdjęcie (opinie na nasz temat) z wypoczynku, wymyślne kształty, krajobraz miasta, ulubione motywy, pojazdy albo zwierzęta.

Poznaj ciekawe propozycje na: Fototapety na

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*