Skip to content

Ortofotomapy z drona prezentują świetną jakość

Coraz częściej chcemy mieć filmy oraz fotografie, które okazują się być zrobione z lotu ptaka, gdyż one udowadniają ciekawe ukształtowanie naszych obszarów.

Przez to trzeba się zastanowić jak to zrobić, tak by nie wyszło zbyt kosztownie oraz równocześnie, żeby jakość okazała się być jak najwyższa.

Dron 3DR SOLO

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowanie z lotu ptaka to ciekawa perspektywa
Jeżeli pragniemy jakieś wydarzenie zarejestrować z góry, to z pewnością też chcemy pokazać jak największy obszar. Dlatego tak dużym powodzeniem cieszy się filmowanie z lotu ptaka, bo mamy szansę tutaj (tutaj) używać z przeróżnych możliwości – filmowanie za pomocą drona. Filmik może pokazywać przeróżny teren, z przeróżnej wysokości, a my będziemy mieli gwarancję, że wideofilmowanie Kraków z lotu ptaka wciąż zagwarantuje nam odpowiednią jakość obrazu, więc z łatwością zauważymy najważniejsze punkty orientacyjne w konkretnym miejscu.
Czy interesują nas ortofotomapy z drona?
Kiedy pragniemy posiadać mapę danego terenu, która będzie wykonana przez wykonanie fotografii, to warto zobaczyć, co mają szansę nam tutaj zaoferować ortofotomapy z drona. Takie zdjęcia są bardzo dokładne, więc spokojnie możemy je nanieść na zwykłe mapy, a do tego jeszcze możemy posiadać pewność, że ortofotomapy z drona, pokażą rzeczywiście ten teren na którym nam najmocniej będzie zależało.

Warto sprawdzić jakie możliwości oferuje nam wykorzystanie drona, tak byśmy mieli szansę myśleć, czy w danym przypadku on też się spisze.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*