Skip to content

Fototapety do kuchni

Współczesna kuchnia to nie tylko miejsce przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale też, spotkań i dyskusji. Powinno się zadbać, aby to szczególne miejsce było nie tylko wygodnie zaaranżowane, ale także by zastosowane dekoracje i akcesoria nadawały rewelacyjnego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki efekt można otrzymać stosując fototapety kuchenne.

meble
Autor: Black Red White SA

Wystrój kuchni może stać się fascynującym zadaniem. Charakter jaki wdrążymy do tego miejsca będzie odzwierciedleniem osobowości lokatorów domu i dominujących trendów. Bardzo znane obecnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafy, o połyskliwych i prostych frontach. W takich przypadkach ważną rolę odgrywają dodatki. Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji mogą stać się fototapety umieszczone w przestrzeni między blatem, a szafkami wiszącymi.

mieszkania
Autor: Reinhold Polska

Do kuchni idealnie nadają się fototapety (strona polecana w temacie) przedstawiające produkty spożywcze. W kuchni fantastycznie będą prezentować się fotografie pokazujące aromatyczne przyprawy, soczyste owoce i warzywa czy wielobarwne makarony. Można również pokusić się o fototapety ilustrujące kawę w formie palonych ziaren i rozkosznych, gotowych trunków w eleganckichfiliżaneczkach.

meble kuchenne_slider
Autor: BLACK RED WHITE SA.
Źródło: http://www.brw.com.pl/

Fototapeta do kuchni może też być ozdobą, która zakrywa całą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki pokazujące stare przyrządy kuchenne, a także regionalne wypieki doskonale będą nadawać się do kuchni stylizowanych. Jeżeli nie posiadamy możliwości wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można spróbować przyozdobić nią lodówkę.

Fototapety do kuchni wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe na wysokie temperatury i przeróżnego rodzaju pobrudzenia. Dlatego też fototapetfototapety (pod tym linkiem)we w utrzymaniu – zewnętrzną zabrudzoną powłokę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką z nie dużą ilością detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Źródło: Demur

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*