Skip to content

Obmyślamy wygodny korytarz

Kiedy aranżujemy dom, najczęściej koncentrujemy się głównie na wnętrzach, w których spędzamy najwięcej czasu. W każdym razie tak myślimy. Najistotniejsza oczywiście jest kuchnia oraz łazienka, bo przecież musimy mieć gdzie przyrządzić posiłki i umyć się po pracy. Potem inwestujemy w następne pokoje, w zależności od tego, ile ich posiadamy. Ostatnio mnóstwo uwagi poświęcamy również naszemu balkonowi. Chcemy, by również tam było miło i komfortowo. Zazwyczaj najmniejszą uwagę poświęcamy przedpokojowi. A w końcu codziennie przechodzimy przez niego mnóstwo razy. Może warto przy następnym remoncie pomyśleć i o nim?

półki i wieszaki

Autor: Kuchniox
Źródło: Kuchniox

Przedpokój to pierwsze miejsce w naszym mieszkaniu, które widzą nasi goście. To jego swoista wizytówka, dlatego należy zrobić co w naszej mocy, aby dobrze reprezentował nasze mieszkanie. Najczęściej umieszczamy tam szafkę na obuwie i wieszaki na kurtki. I na tym koniec jego aranżacji. Istnieje jednak wiele rozwiązań, by upiększyć również (link tu…) tę, z pozoru nieważną, przestrzeń w naszym mieszkaniu.

Wszystko zależy od tego, jak duży jest nasz przedpokój. Rzecz jasna, nie potrzebne nam tutaj są nie wiadomo jakie meble, ale jest kilka elementów, które powinny się znajdować w tym pomieszczeniu. Przede wszystkim, w przedpokoju zakładamy nasze buty, dlatego musi tu stanąć jakaś szafka lub stojak na buty. W sklepach można znaleźć olbrzymi wybór tych mebli. Następnym istotnym przedmiotem jest wieszak na ubrania. Można zdecydować się na klasyczny albo umieścić stojący drewniany przedwojenny wieszak, który na pewno będzie robił duże wrażenie. Pomyślmy o lustrze. W końcu, wychodząc z mieszkania, dobrze jest rzucić na siebie okiem, czy wszystko jest w porządku.

Jeśli miejsce nam na to pozwala, można też pomyśleć o stoliku albo małej komodzie. Taki mebel na pewno okaże się przydatny w korytarzu. Można tam postawić telefon lub notes z ważnymi numerami. Zazwyczaj możemy kupić taki stolik w komplecie z krzesłem. Świetnie prezentują się zestawy rattanowe. Warto również umieścić tam stylową lampkę i wazon z kwiatami.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*