Skip to content

O akcesoriach, które na pewno przydadzą się podczas najbliższych wakacji wszystkim zapamiętałym rowerzystom

Sezon rowerowy rozpoczął się już kilka dobrych tygodni temu. Zarówno zdeklarowani amatorzy jazdy na rowerze szosowym, jaki i adepci przemierzają drogi rowerowe bądź po prostu jadą przed siebie. I wszystkim na pewno przydadzą się naprawdę praktyczne gadżety dostępne w dobrych stacjonarnych sklepach lub w sieci.

Opiekunom czteroletnich berbeciów przydadzą się porządne foteliki rowerowe. Kupują je zarówno wielbiciele dłuższych eskapad, jak i troskliwe mamy, które codziennie wyjeżdżają rowerem do okolicznej piekarni, ponieważ takie foteliki doskonale sprawdzają się podczas pokonywania dłuższych oraz krótszych dystansów. Przed pierwszą wyprawą należy jednak sprawdzić, czy mają one wszelkie wymagane atesty.

Czy omawiany materiał nie jest zajmujący? Jeśli tak sądzisz, kliknij tu – zalecamy tę stronę, ponieważ znajdziesz tam przykuwające wzrok artykuły.

Foteliki rowerowe oczywiście wcale nie przydadzą się opiekunom osiemnastoletnich panien, lecz przydatne będą inne gadżety, takie jak przykładowo: rowerowe pompki, odblaski, dzwonki lub nawet ładne torby.

Zobacz również:

kaski rowerowe

Autor: Martin Abegglen
Źródło: http://www.flickr.com

Na rower nierzadko wsiadają także ambitne kobiety po czterdziestce, które pragną zrzucić przed urlopowym sezonem parę dodatkowych kilogramów. Żeby ułatwić sobie liczenie spalonych kalorii można wyposażyć posiadany rower górski w nowoczesny sprzęt. Liczniki rowerowe, bo tu o nich rzecz, zamawiają też ci, którzy często wyruszają w dalsze trasy, a uzyskane dane pozwalają łatwo zorientować się, ile będzie trwać podróż do obranego celu podróży, przykładowo

koło rowerowe

Autor: bibinsatoulouse
Źródło: http://www.flickr.com

Ojcowa, Mrągowa albo innej malowniczo położonej miejscowości.

Praktyczne gadżety, jak wspomniane powyżej liczniki rowerowe lub oryginalne odblaski są idealnym upominkiem dla pani, która uwielbia rowerowe eskapady – . Oprócz nich można także kupić artykuły, które służą do dekoracji roweru trekkingowego albo górskiego. Tego rodzaju zakupy zazwyczaj robią reprezentantki płci pięknej, które o wiele częściej niż małżonkowie zamawiają w internecie przeróżne torby retro albo designerskie dzwonki.

Z kolei wszystkich udających się do sklepów należy obowiązkowo przestrzec, żeby rozsądnie wydawali swoje pieniądze. W sprzedaży dostępne pozostają bowiem tanie podróbki oryginalnych produktów, a i dwudziestoletniemu albo nieco starszemu panu na pewno nie będą potrzebne trzy dodatkowe pary rękawiczek bądź potężna kolekcja kasków.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*