Skip to content

Nowoczesne drzwi – wizytówka domu

Drzwi wejściowe potrafią powiedzieć bardzo wiele o domu, w którym zostały zastosowane. Atestowane drzwi antywłamaniowe, podwójne drzwi, albo mocne, drewniane drzwi świadczą o domu, gdzie ceni się bezpieczeństwo jego domowników. Nowoczesne, eleganckie drzwi mogą być wstępem do gustownie wykończonego mieszkania.

Drzwi zewnętrzne nie są jednak jedynymi, które spotyka się w większej części budynków. Niezwykle istotnym elementem wyposażenia wnętrza są drzwi wewnętrzne , łączące ze sobą kolejne pomieszczenia. Podstawową różnicą między drzwiami zewnętrznymi, a tymi występującymi wewnątrz są szyby, których zazwyczaj nie stosuje się w drzwiach wejściowych. W drzwiach wewnętrznych nie ma również konieczności wykorzystywania atestowanych zamków.

Drzwi wewnętrzne
Autor: torrez

Polska jest jednym z większych producentów drzwi na rynku europejskim. Towary pochodzdrzwi (sprawdź ofertę)z tego kraju są lubiane za ich wysoką jakość i korzystną cenę. Producenci narzucają nieduże marże na towary sprzedawane w Polsce, żeby konkurować z niedrogimi produktami z Chin, zalewającymi rynek. Jest duża liczba punktów oferujących drzwi wewnętrzne , oprócz dużych sklepów budowlanych zajmują się tym punkty firmowe, których adres można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę internetową przykładowe hasło „drzwi wewnętrzne Wrocław”. W sklepie firmowym można negocjować dodatkowe promocje przy większym zakupie.

drzwi zewnętrzne
Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Jednym z największych producentów – (zobacz powołaj się na nas) drzwi, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, jest firma Porta . Jest to producent o wieloletniej praktyce, mający kilka zakładów produkcyjnych – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą . Towary firmy Porta są do nabycia w całej Europie, mają wiele międzynarodowych atestów bezpieczeństwa.

Na stronie WWW producenta można poza tym oglądać wszystkie rodzaje drzwi w trójwymiarowej animacji, gdzie można dowolnie modyfikować aranżację wnętrza, jak również detale – klamki, zawiasy itp. Lokalnego sprzedawcę drzwi tej marki można zlokalizować, wyszukując go w witrynie WWW producenta, bądź wpisując w wyszukiwarkę frazę razem z lokalizacją, przykładowo „drzwi Porta Wrocław”.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*