Skip to content

Nikt nie ma ochoty tłumaczyć się Skarbówce ze swoich przychodów, jednakże jesteśmy zmuszeni to robić

Dziś robienie rozliczeń na szczęście bywa już raczej proste i nie zajmuje wiele czasu.
Kiedyś rozliczanie podatkowe było po prostu koszmarem.

rozliczenia

Autor: Infrogmation of New Orleans
Źródło: http://www.flickr.com
Musieliśmy iść do placówki po druki, gdyż nie można było ich ot tak po prostu wydrukować. Następnie trzeba było się samemu borykać z ich uzupełnieniem. Nie istniały żadne programy komputerowe do rozliczenia tego formularza. Każdy musiał uzbroić się w długopis, kalkuLator i dużą dawkę cierpliwości. Potem jeszcze każdy musiał odczekać swoje w długaśnej kolejce oraz zetknąć się z niemiłą panią w okienku. Teraz na szczęście to już przeszłość. Żyjemy wszakże w XXI stuleciu i nawet do naszych urzędów dotarła cyfryzacja. Mamy możliwość, by ściągnąć PIT z internetu. Nie musimy go nawet drukować. Całość możemy zrobić online w kilkanaście minut. Program wskaże nam co oraz w jakim miejscu powinniśmy wpisać. Samodzielnie wszystko podliczy, więc zbędny będzie także kalkulator. Wypełniony dość szybko formularz będziemy mogli wysłać do Urzędu Skarbowego przez internet. Szybko oraz bez stresu. Ważne jest to, że nie będzie trzeba z domu wychodzić oraz niczego drukować. Nie będziemy trwonić papieru, co pozytywnie wpłynie na środowisko. Wszelkie swe dane będziemy mogli zachować.

Wobec tego uzupełnianie PIT-u w kolejnym roku będzie już o wiele szybsze. Po prostu program zaciągnie nasze dane z systemu.

Wykonaj krok naprzód i sprawdź co posiada proponowana strona www (www.na-technology.pl/) – znalezione na niej informacje pochłoną Cię kompletnie, gdyż są zajmujące.

O ile w międzyczasie nie zmieniliśmy na przykład nazwiska, to wszystkie pozostałe informacje (imiona czy adres) powinny się zgadzać.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*