Skip to content

Spraw swojemu facetowi prezent

Nie masz pojęcia, jaki jest dobry upominek dla mężczyzny? Odpowiedź jest łatwa: porządny zestaw do golenia, który sprawi, że ta rutynowa aktywność będzie dawała facetowi dużo przyjemności. Opłaca się samodzielnie skomponować taki pakiet.

O ile pragniesz dać mu jakieś pachnące kremy do twarzy, porzuć tę myśl.

Jeśli interesuje Cię ten temat, to odsyłam tam (http://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/wina-bezalkoholowe/), ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu dużo interesujących Cię tematów, które są tam omówione.

Oto podstawowe elementy, które każdy facet ma posiadać w swoim zestawie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Mężczyzna nie używa golarek dla kobiet. Nawet jeśli twój facet nigdy nie stosował lśniącego ostrza, z pewnością szybko się nauczy, jak to robić. To może okazać się dla niego niesamowitym uczuciem, które cofnie go w przeszłość, do czasów, kiedy panowie golili się brzytwami.

Dzięki temu codzienne golenie zarostu przekształci się w ekscytujący rytuał, który przyniesie facetowi energię na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni gwarantuje poczucie siły, a również kontroli, gdyż podczas golenia trzeba być ostrożnym. Codzienne golenie wyuczy go precyzji i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co powinien mieć każdy facet, który pragnie poczuć koneksję ze swoimi przodkami.

Jeżeli jednak twój facet lęka się trzymać w garści kawałek ostrego żelaza, zastępczą opcją jest maszynka na żyletki. Twój partner nie powinien stosować jednorazowych golarek, które są kiepskie przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wywalenie stępiałych żyletek i włożenie tam świeżych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do kompletu dla mężczyzny dodaj jeszcze porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Pomiń wszelkie perfumy, które nie pasują do faceta. Mężczyzna musi pachnieć siłą i zdecydowaniem, a więc kup takich zapach. Dodatkowo najlepiej nabądź jeszcze wodę po goleniu o identycznie aromacie, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Żeby ranki, które powstają podczas golenia błyskawicznie się goiły, zakup również ałun, preparat, który błyskawicznie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*